Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Anna Slováčková přiznala rakovinu: Šťastné období nečeká ani její postavu v Ordinaci

Anna Slováčková přiznala rakovinu: Šťastné období nečeká ani její postavu v Ordinaci
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 13 fotografií
Ordinace
Herečka a zpěvačka Anna Slováčková (24) tento týden přiznala, že bojuje se zhoubným nádorem. Rakovinu jí našli před třemi týdny a už přišla o všechny vlasy. S nemocí se ale dcera Dády Patrasová (63) pere statečně, dokonce ani chvíli neuvažovala, že na nějaký čas odešla z práce. Sestřičku Radku, kterou ztvárňuje v Ordinaci v růžové zahradě, teď rovněž nečeká nejšťastnější období.

Anna Slováčková (24) v Ordinaci už delší dobu hraje sestřičku Radku, která se momentálně motá kolem doktora Brabce (hraje ho Pavel Řezníček).

Jenomže její princ v bílém plášti se mezitím spustil s advokátkou Stárkovou v podání Simony Krainové (46).

"Radka už je trošku zoufalá, že ještě nikdy neklofla žádného doktora. Když jí někdo dá příležitost, hned do toho chce jít, hned je zamilovaná," prozradila Slováčková. "Myslím si, že její charakter se teď dost vyvíjí. Nečeká jí úplně hezká chvíle, Simona Krainová jí dost zkomplikuje život. Do budoucna si myslím, že její charakter pookřeje," dodala.

Boj s rakovinou

Komplikace se bohužel objevily i v soukromém životě Slováčkové, před třemi týdny jí diagnostikovali rakovinu. „Nejsem v přímém ohrožení života. Lékaři začali okamžitě s léčbou. Nejspíš se to chirurgicky vyndá, ale to zatím přesně nevím. Vím jen to, že mě to nijak neuvazuje nedělat mou práci. Neruším své pracovní závazky, jedu ve stejném režimu jako předtím,“ prozradila eXtra.cz s tím, že nemoc hodlá vyléčit právě i prací.

Anička měla nádor už před třemi lety, tehdy byl ale nezhoubný. Tentokrát měla obrovské štěstí, že ji začali léčit v rané fázi zákeřného onemocnění. Jako první o rakovině řekla své mamince Dádě Patrasové (63).

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy