Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Anna Slováčková o tvrdém boji s rakovinou: Nádory a metastáze jsou fuč, má to ale jeden háček

Anna Slováčková o tvrdém boji s rakovinou: Nádory a metastáze jsou fuč, má to ale jeden háček
Zdroj: profimedia.cz / archiv
+ Dalších 11 fotografií
boj s rakovinou
Sympatická zpěvačka Anna Slováčková (24) statečně bojuje s rakovinou, ale zatím nemá ještě úplně vyhráno. Před pár dny se svěřila fanouškům na sociálních sítích s nejnovějšími výsledky, které jsou sice příznivé, ale je v tom jeden malý háček, ze kterého se Slováčková nehroutí a doufá, že pak už bude mít od "svině" rakoviny pokoj.

Oblíbená zpěvačka a herečka Anna Slováčková (24) v poslední době podstoupila operaci kvůli rakovině prsu a následně čekala na výsledky histologie a závěrečnou zprávu lékařů.

Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě neztrácí optimismus a elán a pravidelně své fanoušky informuje na sociálních sítích o svém zdravotním stavu a pokrocích, které dělá.

"Stáhla jsem se trochu do sebe a čekala na výsledky histologie. A ty když jsem dostala, nechtěla jsem hned se světem sdílet další novinky, protože jsem sama potřebovala nabrat sílu, abych mohla znovu naskočit do vlaku, sdílet s vámi atd. Ze zasaženého místa se vyndalo všechno to, co tam nepatřilo, nic tam nezůstalo - ani jedna malá uzlinka, tudíž nádory a metastáze jsou fuč a paní doktorka mi řekla, že jsem pro tento moment zdravý člověk," svěřila se lidem na Instagramu sympatická Anička.

Na první pohled to vypadá jako skvělá zpráva, ale Anička zatím do cílové roviny teprve vbíhá. "Z výsledků histologie jsme se ale dozvěděli, že hormonální léčba, o které jsme mluvili, že by mohla nastat, je zbytečná, jelikož by na ni nádor nereagoval. Byla nasazena tudíž další léčba v podobě chemoterapií, ale v prášku."

"Budeme chemo kombinovat s ozařováním, které bylo podle plánu. Mě teď drží fakt, že je všechno rizikové z těla venku. Teď už to jen musíme zaléčit, aby byla jistota, že se ta svině nevrátí a že se žádná zatoulaná buňka nezblázní," dodala statečná Slováčková.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy