Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Anna Slováčková o boji se zákeřnou rakovinou: Ne každý den zvládám, prozradila

Zdroj:
+ Dalších 16 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Zdrcující zprávu si vyslechla krásná a talentovaná Anna Slováčková (24) od lékařů. Před několika týdny jí diagnostikovali zhoubný nádor v oblasti prsou. Naštěstí v počátečním stadiu. Teď Anička podstupuje druhou část léčby chemoterapií, kvůli které nedávno přišla o vlasy. Nevyhne se ani operaci, během které jí lékaři z těla odstraní nádor...

Anička věří, že vše dopadne v jejím boji se zákeřnou rakovinou dobře. Aktuálně má za sebou několik chemoterapií, po kterých přišla o vlasy. A jak to vypadá, vše v její léčbě je na dobré cestě.

"Druhá část chemoterapie mě čeká koncem ledna. V dubnu bych pak měla jít na operaci. Zatím vše snáším dobře, ale lhala bych, že se u mě neobjevuje únava. Každý člověk to zvládá jinak. Zatím mohu pracovat, ale jsou dny, kdy musím odpočívat," řekla eXtra.cz sympatická Anička. Herečka a zpěvačka tak musela zrušit účinkování v muzikálu Krysař a nahradila ji alternace.

Tu v lednu mimo léčby čeká i další pracovní zápřah. "Natáčím Ordinaci, kde mám rozjetou dějovou linku a s tátou máme několik plesů. A 22. února budeme s kapelou tradičně součástí masopustního průvodu v Milevsku, kde jsem patronkou jejich muzea, na to se hrozně těším," dodala Anička s tím, že lékaři díky tomu, že zákeřnou rakovinu u ní podchytili včas, věří, že vše je na dobré cestě.

Související články

Další články