Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Anna Slováčková o boji s rakovinou, oslabené imunitě a koronaviru: Odmítám panikařit

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
ODVAHA
Celý národ sleduje boj zpěvačky a herečky Aničky Slováčkové (24) s rakovinou prsu. Kvůli ní podstupuje chemoterapie, její imunita je proto výrazně oslabená. I tak ale šíření koronaviru nepřikládá žádnou váhu a odmítá, že by se kvůli nemoci původně z Číny například zavřela doma a přestala pracovat.

Panika

„Odmítám podporovat celostátní paniku, rozhodně si tedy nedávám větší pozor. Chovám se stejně, jako bych se měla chránit před chřipkou. Tam není žádný velký rozdíl,“ řekla Anna Slováčková (24) redaktoru eXtra.cz.

Už dříve se ale přestala zúčastňovat autogramiád pro děti se zájezdním pořadem Trapas nepřežiju, aby se vyhnula možnému většímu výskytu hrozeb infekce I díky tomu zatím léčbu zvládá aspoň navenek docela s přehledem.

Čtěte také: Chemoterapie si vybírá svou daň. Co Anička Slováčková prozradila o zvládání rakoviny?

Prevence

„Když máte sníženou imunitu, tak už je potom jedno, jestli jde o tu chřipku nebo koronavirus Neexistuje ale, že bych nyní dělala nějaká další opatření. Od začátku léčby mám nastavená nějaká pravidla, na těch nyní nehodlám nic měnit,“ říká sympatická dcera Dagmar Patrasové (63) a Felixe Slováčka (76).

Související články

Další články