Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Anna Slováčková (24) o boji se zákeřnou rakovinou: Už jsem přišla o všechny vlasy

Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Zdrcující zprávu si vyslechla krásná a talentovaná Anna Slováčková (24) od lékařů. Před třemi týdny jí diagnostikovali zhoubný nádor v oblasti prsou. Naštěstí v počátečním stádiu. Nadaná zpěvačka a herečka poskytla eXtra.cz exkluzivní rozhovor, v němž přiblížila, jak se zákeřnou nemocí bojuje, ale třeba i to, že o víkendu přišla následkem chemoterapie o všechny vlasy.

Kdo zná pohlednou Annu Slováčkovou, moc dobře ví, že je to žena, která se jen tak nevzdává. Na kolena ji nedostal ani verdikt lékařů, když jí oznámili, že její tělo napadla zákeřná rakovina Redakci eXtra.cz úposkytla Anička rozhovor.

Kdo byl první, komu jste se svěřila s diagnózou?

Nejprve jsem to oznámila mámě a své nejlepší kamarádce...

Jaká byla slova maminky Dády, když jste jí to řekla?

Že bude všechno v pořádku. Že to spolu zvládneme. Samozřejmě, že z toho byla hodně smutná, ale rozhodně mi poskytla podporu.

Kdy vás čeká zákrok?

V dalším týdnu jdu na chemoterapii. A v lednu mě čeká další fáze. Já přesně nevím, co se bude dít. Záleží hodně na tom, jak zabere aktuální léčba. Mluvit tedy v budoucím čase je velmi složité.

Vy máte tedy už první chemoterapii za sebou?

Ano, první, je to tak... První mám za sebou. A přišla jsem o víkendu o část vlasů. V pondělí jsem to tedy oholila kompletně, když za mnou přišli moji nejbližší a oholili mi to... Bylo to na mou psychiku hodně drsné...

Takže teď budete nosit paruku?

Uvidím. Zatím budu nosit šátek. V paruce se necítím úplně nejlépe. Nebojím se přiznat, že se peru se zákeřnou diagnózou. Paruku budu nosit jen do divadla a když bude potřeba. Koupila jsem si takovou "vtipnou" paruku, z pravých vlasů by vyšla hodně draze.

Pojďme k pozitivnějším věcem. Co máte před sebou po pracovní stránce?

Ve středu večer máme premiéru v divadle Semafor, máme tam koncert, protože divadlo slaví 60 let. Do toho s kapelou nás čeká příprava na nový videoklip, který by měl mít premiéru 12. prosince, a chystáme se na vánoční koncerty. Práce mi hodně dodává sílu, takže se na to hodně těším.

Související články

Další články