Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Anna Polívková bude brzy Ženská na vrcholu: Pomůže jí slavný táta Bolek

Anna Polívková bude brzy Ženská na vrcholu: Pomůže jí slavný táta Bolek
Zdroj: youtube
+ Dalších 5 fotografií
Filmové premiéry
Nová česká komedie Ženská na vrcholu, ve které v hlavní roli uvidíme Annu Polívkovou a v jedné z vedlejších rolí jejího otce Bolka Polívku, vtrhne do českých kin už 7. listopadu. Těšit se můžeme na pořádnou dávku humoru, lásky, ale i sněhu, protože se celý příběh odehrává v kulisách zasněžených hor. Snímek, který režírovala Lenka Kny, je natočen podle námětu scénáristky Hany Cielové.

Zábavnou podívanou Ženská na vrcholu uvede společnost Bioscop už příští týden - ve čtvrtek 7. listopadu. Z filmového plátna bude sněžit vtip i romantika.

Hlavní hrdinka Helena je úspěšnou majitelkou pražské biokavárny. V roli svobodné matky osmiletého syna, která miluje zdravý životní styl, se divákům představí Anna Polívková. Po jejím boku se pak - kromě jejího otce Bolka Polívky - objeví například Martin Dejdar, Marek Němec, Jana Krausová a talentovaní dětští herci - Antonín Holoubek a Emma Voksová.

Příběh se odehrává v období Vánoc. Helena na podnět své tety odjede i se synem oslavit adventní svátky na Slovensko do hor. Chce si odpočinout a na chvíli vyskočit z citových turbulencí, kterými si prochází. Její představy pohodové idylky však nabourá setkání se dvěma diametrálně odlišnými bratry, milovníky adrenalinu. Helena se tak nechtíc stane součástí jiskřivě humorného milostného trojúhelníku. Jako bonus pak vše zkomplikuje příjezd jejích rodičů, kteří si usmysleli, že rodina musí být na Vánoce pospolu.

Chystáte se na novou zábavnou zimní komedii o lásce do kin?

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy