Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Anna Nicole Smith by slavila 55: Nešťastná Playmate zemřela jen půl roku po smrti syna

Anna Nicole Smith by oslavila 55. narozeniny.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Krutý osud

Americká modelka Anna Nicole Smith by 28. listopadu oslavila 55. narozeniny. Vnadná kráska se proslavila nejen jako Playmate, ale také svým sňatkem s miliardářem Howardem Marshallem, kterého si vzala ve svých šestadvaceti letech, zatímco jemu bylo devětaosmdesát. Marshall zemřel jen čtrnáct měsíců po svatbě a ze Smith byla vdova. Stihl ji však krutý osud. Playmate totiž zemřela v roce 2007 ve věku 39 let na předávkování léky, a to jen půl roku poté, co se předávkoval její milovaný syn Daniel.

Anna Nicole Smith se narodila jako Vickie Lynn Hogan v malém městě Mexia v Texasu, kde ona, její matka i bratr navštěvovali pravidelně kostel. Od útlého mládí byla podnikavá a snažila se získávat pozornost a peníze.

Velice brzy zanechala studia na střední škole, aby si našla práci v restauraci se smaženými kuřaty, kde se v sedmnácti letech provdala za svého kolegu, který ji údajně držel zavřenou v domě, protože na ni šíleně žárlil. V té době se cítila velice osamělá, a tak si pořídila syna Daniela, aby zaplnil její vnitřní prázdnotu. Když mu bylo pouhých šest měsíců, opustila manžela a rozhodla se prorazit ve světě, jak zdokumentoval snímek na Netflixu s názvem Anna Nicole Smith: Neznáte mě.


Seznámení s miliardářem

Anna Nicole Smith začala pracovat jako tanečnice ve striptýzovém klubu The Executive Suite. V tu dobu si nechala zvětšit poprsí. Šlo o velmi náročný a bolestivý zákrok a v tu dobu, podle slov její kamarádky Missy, začala brát prášky proti bolesti, se kterými již nikdy nepřestala.

S ropným magnátem J. Howardem Marshallem se seznámila v roce 1991, kdy jí bylo pouhých třiadvacet a jemu šestaosmdesát let. Již od počátku do ní byl hluboce zamilován a nabízel jí sňatek. Ten však ona odmítla s tím, že si ho vezme, až se ona sama stane slavnou. To se jí zanedlouho i podařilo.

Playmate roku

V roce 1993 si jí všiml majitel Playboye Hugh Hefner a Anna Nicole Smith se stala Playmate roku. Již v té době také začala experimentovat s drogami. Prášky zapíjela alkoholem, kvůli čemuž skončila i v nemocnici. „Jsem jen malá holka, jsem jen jeden člověk, který musí řešit 50 různých věcí. Nevěděla jsem, co mám dělat, tak jsem vzala prášky a zapila je alkoholem. To přece nikdy nikomu neublížilo,“ prohlásila tehdy, jak stálo v dokumentu na Netflixu.

Miliardáře Marshalla si nakonec Anna Nicole Smith vzala v roce 1994. Jak napsal web People, Marshall zemřel jen čtrnáct měsíců po jejich svatbě. Podle slov Anny Nicole jí slíbil polovinu majetku, jenže právníci Marshallova syna s tím nesouhlasili a ona pak soudní spor prohrála. Od té doby to šlo s vnadnou Playmate z kopce.


Syn se předávkoval

Anna Nicole Smith trpěla nadváhou, natočila nepříliš povedenou reality show The Anna Nicole Show a její náctiletý syn Daniel nezvládal dobře celou situaci kolem své matky.

V roce 2006 podruhé otěhotněla s Larrym Birkheadem, od něhož však utekla na Bahamy. V září porodila dceru Dannielynn. Syn Daniel, který si vypěstoval závislost na různých látkách a trpěl depresemi, za nimi dorazil na ostrovy. Jenže právě na Bahamách náhle skonal na náhodné předávkování antidepresivy a metadonem. Bylo mu jen dvacet let.

Náhlá smrt Anny Nicole Smith

Anna Nicole Smith byla nalezena mrtvá půl roku po Danielovi. Zemřela 8. února 2007 v hollywoodském hotelu Hard Rock na Floridě ve věku pouhých 39 let. Nad příčinou její smrti nějakou dobu visel otazník, následně však bylo potvrzeno, že za ni mohlo předávkování různými druhy léků, například metadonu, valia a sedativ.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy