Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Anna Nicole Smith (†39) po sobě nechala půlroční dceru: Dnes jí je 13 a je celá máma

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Život Anny Nicole Smith nebyl jednoduchý a jeho konec byl tragický. Sexbomba a nejslavnější zlatokopka světa se předávkovala léky, udusila se zvratky a nakonec ji zabil infarkt. Na tomto světě po sobě zanechala teprve půlroční dcerku Dannielynn. Té je dnes 13 let, je krásná po mamince a celý život je jí oporou její otec, bývalý bodyguard Anny Nicole Larry Birkhead (46).

Leckdo by řekl, že život dítěte, kterému v pouhém půlroce zemře maminka, nebude vůbec jednoduchý. U Dannielynn Birkhead je tomu však naopak, a to především díky tomu, že jí otec připravil dětství jako v bavlnce.

Někdejší bodyguard pohledné blondýnky Larry Birkhead, se kterým se právě díky blízkému kontaktu v práci někdejší sexbomba sblížila, se do ní velmi zamiloval. I ona pro něj měla slabost a z jejich lásky vzešla právě Dannielynn. Svou maminku by u sebe možná ještě měla, kdyby se nestala obrovská tragédie.

Poté, co Anna Nicole Smith porodila, ji přišel do nemocnice navštívit její syn Daniel. Ten byl bohužel závislý na lécích a poté, co si jich přímo z kabelky své mámy vzal moc, zemřel. Malá Dannielynn byla tou dobou na světě pouhé tři dny a v tu chvíli už bylo zpečetěno, že bude vyrůstat bez mámy.

Anna Nicole nedokázala unést smrt svého syna a sama si zvolila stejný způsob odchodu na onen svět jako on. Zabila se poté, co půl roku trpěla depresemi. Její dcera v tu chvíli připadla do péče otce a z bývalého bodyguarda se stal rodič na plný úvazek.

Výchova

Dannielynn nebyly vzpomínky na matku odepřeny a ačkoliv se o ní zřejmě ze strany veřejnosti doslechla mnohé, vzpomíná na ni s láskou. Dokonce i nosí mikinu s fotografií Anny Nicole a na společenských akcích se objevuje v módních doplňcích, které jí po ní zůstaly. Larry ji vychoval, jak nejlépe mohl, je z ní výborná studentka a i když její život poznamenala smrt ženy, která jí dala život, rozhodně nestrádá a její památku si připomíná. Na to, jak Dannielynn dnes vypadá, se podívejte v galerii.

Související články

Další články