Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Anna Marie Valentová z Ulice slaví 20: Od malého písklete Emy po dospělou slečnu

Anna Marie Valentová slaví 20 let: Od malého písklete Emy z Ulice až po dospělou slečnu
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
ulice
Anna Marie Valentová se dostala do povědomí lidí hlavně svojí rolí Emy Toužimské v nekonečném seriálu Ulice. Herečka působí v seriálu prakticky od začátku. Během čtrnácti let se nadějná herecká hvězda proměnila z malého písklete v krásnou dospívající slečnu a slaví 20. narozeniny. 


Talentovaná začínající herečka Anna Marie Valentová se poprvé před kamerou objevila v roce 2007 v seriálu Zdivočelá země.

Hned o rok později v roce 2008 si zahrála princeznu v pohádce Začarovaná láska a za svou roli získala cenu Zlatý dudek.

Od roku 2007 až do současnosti ji mohou diváci vídat v seriálu Ulice, ve kterém hraje Emu Toužimskou.

Tehdy šestiletá Ema byla spolu s bratrem Mirkem Toužimským umístěna v dětském domově, kde byl vychováván i František Hrubý, což je nejenom její seriálový bratr, ale i ve skutečném životě.

V roce 2012 se v seriálu začala objevovat Eva Toužimská, Emina biologická matka, která usilovala o návrat dcery do vlastní péče. Matka Emy si totiž odpykávala trest ve vězení.

Roku 2013 jí bylo vyhověno a s Emou to začalo jít mírně z kopce. Měla na nové škole špatné známky, později také od své matky utekla.

Nakonec se k Liškovým vrátila, chodila do bývalé školy a za Evou na Šumavu jezdila na víkendy. Nakonec se ale stejně přestěhovala ke své biologické mámě, aby jí hlavně pomohla s malým nevlastním bráchou Miloškem.

Anna Marie Valentová už ale dávno není malým pískletem, ale vyrostla z ní pohledná slečna, která má před sebou zářivou hereckou kariéru. Do galerie se můžete podívat, jak šel s herečkou čas.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy