Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Anna Kellnerová v Tokiu nepostoupila z kvalifikace. Jezdkyni nepomohla ani klisna za čtvrt miliardy

Anna je velmi schopná.
Zdroj: Profimedia.cz
Tokio 2020

Parkouristka Anna Kellnerová se v Tokiu neprobojovala do olympijského finále. S klisnou Catch Me If You Can, která stála zesnulého Petra Kellnera čtvrt milardy korun, shodila tři překážky. Musela tak překousnout až pětapadesátou příčku. Přes kvalifikaci se nedostali ani další z Čechů.

Anna Kellnerová se pod pěti kruhy objevila vůbec poprvé. Na svůj debut ale nejspíš nebude vzpomínat v nejlepším, jelikož se jí kvalifikační jízda vůbec nevydařila. Po třech shozených překážkách musela zapomenout na sen v podobě účasti ve finále.

"Cítila jsem trošku tlak. Když jedeme na závody, tak většinou výšku a technickou náročnost, s níž jsme se všichni potýkali tady v Tokiu, skáčeme až po jednom či dvou kolech. Tady jsme byli dle mého názoru i názoru trenérky vystavené vlastně rovnou finálnímu kolu," vysvětlila pro Sport.cz Kellnerová.

Na koně vinu neházela

Čtyřiadvacetileté Češce nepomohlo ani to, že jela na klisně Catch Me If You Can, za kterou její zesnulý otec Petr Kellner dal čtvrt miliardy korun a přeplatil i Billa Gatese. Na koně ale Kellnerová vinu neshazovala, chyby hledala především u sebe.

"Udělala jsem tři chyby. První přišla proto, že jsem jela trošku pod tlakem do trojskoku. A pak jsem vyrobila dvě chyby, kterým jsem nerozuměla. Musím se podívat na video co se stalo," řekla Kellnerová.

Nakonec je ale ráda za svou první olympijskou zkušenost, která v Tokiu možná nebude jediná. "Jsem ráda, že jsme dojely do konce a uvidíme, jak trenér týmu rozhodne o nasazení pro týmovou soutěž," dodala jezdkyně.

Více o LOH 2021 Tokio ➔

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy