Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Anna Kameníková a její ex Zdeněk Piškula: S mým manželem jsou nejlepší kamarádi

+ Další 4 fotografie

Herečka Anna Kameníková (28), kterou mnozí znají spíše pod rodným příjmením Linhartová, se příliš často na velkých společenských událostech neobjevuje a večírky, kde se shlukují známé tváře českého showbyznysu, si nechává klidně ujít. Tentokrát ale udělala výjimku a přišla na slavnostní premiéru filmové komedie Grand Prix, kde hrála jednu z hlavních ženských rolí. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak vychází její manžel s jejími bývalými partnery a kdo je jejím dvorním kadeřníkem. 

Nejlepší přátelé

V komediální road movie Grand Prix se kromě členů komediálního improvizačního tria Tři tygři, tedy Štěpána Kozuba a Robina Ferra, objevila i herečka Anna Kameníková (dříve Linhartová) společně s hercem Kryštofem Hádkem. "Hraju manželku Kryštofa Hádka, která je naštvaná doma s dětmi," prozradila o své roli ve zbrusu novém filmu režiséra a scenáristy Jana Prušinovského.

To, že by si střihla roli pořádné fuchtle, ale vyvrátila. "Ono jak se to vezme, já si myslím, že ten důvod k naštvání tam je. Takže si nemyslím, že jsem semetrika, možná se to tak může zdát, protože hodně křičím," prozradila o charakteru své role Kameníková.

Kromě jejího muže, umělce Jana Kameníka vystupujícího pod přezdívkou Souny, a její maminky herečky a moderátorky Jitky Asterové přišel na slavnostní premiéru filmu do kina Lucerna i její bývalý přítel herec Zdeněk Piškula. O tom, že by ale mezi současným mužem a expartnerem byla nějaká zlá krev, nemůže být vůbec řeč. "Naopak jsou to nejlepší přátelé," prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz Kameníková.

Děti neplánuje

"My jsme taková partička ještě s Honzou Trojanem, takže tady k ničemu špatnýmu nedojde," dodala se smíchem herečka, která poměrně radikálně změnila účes. Svou bujnou kudrnatou hřívu ostříhala nakrátko. "Já se v těch krátkých vlasech cítím dobře a ten hrnec mi v poslední době stříhá můj muž. Docela jsem se v tom našla, vypadám jako Johanka z Arku," prozradila usměvavá zrzka a poukázala na tvar své frizúry.

Ačkoli se za sympatického umělce provdala již před několika lety, rodinu zatím založit neplánuje. „Důvody, proč mít děti, mi připadají divně sobecké, teď je nás tady sedm miliard. Říkám si, co je na mně tak fantastického, abych to musela duplikovat,“ řekla Anna před časem v rozhovoru pro blesk.cz a svůj názor zatím nezměnila.

Související články

Další články