Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Anna Kadeřávková šla s PRAVDOU ven a ukázala se kompletně bez make-upu: Vypadá jako VYBLEDLÁ BLEDULE!

Zdroj: instagram
+ Dalších 26 fotografií
Pohledná herečka z Ulice Anna Kadeřávková se ukázala kompletně nenalíčená. Příště by si ale měla rozmyslet, jestli takhle vyjde ven, protože vypadá jako bledule. Aničko, trocha make-upu by ti rozhodně neuškodila!

Bývalá hvězda Ulice Anna Kadeřávková šla s pravdou ven a ukázala svým fanouškům na Instagramu, jak vypadá, když nemá na sobě naprosto žádný make-up. Tahle holka se nám ukázala už snad ze všech možných stran.

Anička patřila v seriálu Ulice jednoznačně mezi nejkrásnější herečky a její odchod všechny docela mrzel. Ona se ale rozhodla, že je třeba, aby se ve své kariéře někam posunula. Proto také odjela na nějaký čas do Ameriky, kde se snažila načerpat novou inspiraci a hlavně znalosti v angličtině.

Prozatím se žádný velký návrat do seriálu Ulice nechystá, a tak má herečka dost času na své fanoušky a pravidelně je zásobuje svými fotkami.

Anička je moc hezká holka, ale jako nenamalovaná není nic extra. Tím, že je to blondýna, působí bez líčidel jako naprostá bledule bez výrazu. Takové holky byste si na ulici ani nevšimli, protože svým nevýrazným obličejem splyne s okolím.

Propříště by Anička měla použít alespoň trochu make-upu, aby nepůsobila jako umrlec

Související články

Další články