Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Komplikace při stavbě vysněného domu Anny Kadeřávkové : Spousty věcí se na ceně zvyšuje, přiznala

+ Další 4 fotografie

Anna Kadeřávková (25) se nedávno svým fanouškům svěřila, že si splnila jeden ze svých životních snů. Koupila si totiž dům, který se postupně proměňuje v její vysněné bydlení. Půvabná herečka se pro redakci eXtra.cz svěřila, jak celý proces pokračuje a jak ho komplikuje rostoucí inflace, která silně dopadá právě na stavebnictví. Dále promluvila i o vysněné roli s jedním z českých herců a vylétnutí za hranice Česka. 

Anna Kadeřávková je jednou z nejúspěšnějších mladých hereček a influencerek v Česku. Není divu, že už v tak mladém věku sbírá plody své práce, za které se rozhodla pořídit vysněný dům.

"Je to úžasný pocit, jsem za to velmi vděčná. Těším se, až to bude hotové, ale zároveň mě baví celý ten proces. Řeším to každý den a jsou to i nervy, ale říkám si, že se nebudu stresovat, protože je to velké požehnání, že si to v dnešní době a mém věku můžu dovolit. Jsem za to extrémně ráda," svěřila se Anna pro eXtra.cz se slovy, že stavba takového domu je v dnešní době náročná. Herečka navíc měla velké štěstí, že se do koupě vrhla ještě před rapidním růstem cen.

Dům se staví po malých krůčcích

"Spousty věcí se na ceně zvyšuje, takže je to menší komplikace, ale je to tak, jak to je. Koupila jsem ten dům v této době a musela jsem s tím počítat. Myslím si, že ať to koupí člověk kdykoli, tak ty ceny stejně půjdou neustále nahoru. Akorát teď to jde tak rychle, že jsem ráda, že jsem se pro to odhodlala ještě o něco dřív. Dneska už bych na to ty koule jako před rokem neměla."

Herečka se svým fanouškům na Instagramu občas pochlubí, v jakém procesu aktuálně dům je. Akorát jsou v řešení nezbytné základy.

"Koupila jsem hotový projekt, akorát se bude rozvádět elektrika, osvětlení, řešila jsem obklady do koupelny, které čekají na další schválení. Jsou to malé krůčky, které se postupně promítnou do toho velkého baráku," těší se.

Po boku jakého herce by si chtěla zahrát?

Půvabná blondýnka se dostala do povědomí lidí díky seriálu Ulice. Dnes už má ve svém hereckém repertoáru řadu filmových, divadelních i dalších seriálových rolí. Přesto má v hlavě ještě spousty rolí, které by si chtěla zahrát.

"Chtěla bych si zahrát s Honzou Komínkem, se kterým jsem přišla i na tuhle Prima party. Jsme spolu deset let kamarádi a nikde jsme spolu netočili. Takže doufám, že nám vyjde nějaký společný projekt. Pokud jde o nějakou roli, tak bych si chtěla například zahrát v nějakém vážnějším snímku, třeba v psychologickém dramatu."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy