Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Anna Kadeřávková se toho nebojí: Nejdřív předvedla titěrný obleček a nyní luxusní zadek

No nevypadá báječně?
+ Dalších 44 fotografií
Je mladá, krásná, talentovaná a má božskou postavu. Řeč není o nikom jiném než o Anně Kadeřávkové. Tahle dívčina se s ničím rozhodně nemaže. Klidně se vezme na sebe ohoz, který víc odkrývá, než zakrývá, a nebo na své fanoušky vystrčí svůj perfektní zadeček.

Anna Kadeřávková je jedna z hereček, která by se klidně mohla objevit na přehlídkovém mole. A určitě by jí to nedělalo problém, protože v poslední době své fanoušky na sociálních sítích zásobuje jednou rajcovní fotkou za druhou.

Zatímco v seriálu Ulice hrála malou zakřiknutou Rozinu, která je naivní a všeho se bojí, tak v reálu je Anička pořádná divoška. Nebojí se jít s kůží na trh a to je dobře. Mladá herečka je známá prozatím jenom z nekonečného seriálu.

Před nějakou dobou byla v Americe, aby se zdokonalila v angličtině a naučila se něco v modelingu. Tak snad své nabyté zkušenosti nějak zúročí a my ji konečně uvidíme i někde jinde než v seriálu. Klidně by tam nemusela být příliš oblečená.

Proporce Anny Kadeřávkové jsou totiž dokonalé. Obzvlášť na její zadeček je radost pohledět.

Mohlo by vás zajímat

Další články