Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Anna Kadeřávková se rozloučila s Ulicí: Rozina Maléřová odlétá se snoubencem do světa

Anna Kadeřávková se rozloučila s Ulicí: Rozina Maléřová odlétá se snoubencem do světa
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
ulice
Anna Kadeřávková (22) se rozhodla udělat velký krok. V pátek se rozloučila se svou postavou Roziny Maléřové v seriálu Ulice. Ta podle scénáře odlétá z Česka a není jisté, kdy a jestli vůbec se vrátí. Kadeřávková má ale momentálně jasno - je zkrátka čas jít dál.

Odletem z Česka za poznáním světa se v pátek se seriálem Ulice rozloučila Rozina Maléřová. Sbohem tak dala i její představitelka Anna Kadeřávková. Dnes poslala fanouškům i seriálové rodině dojemný vzkaz. I když ze seriálu odchází z vlastní vůle, je zcela evidentní, že se jí bude stýskat.

„Pravá rodina je jenom jedna, ale i ta uliční mi přirostla k srdci. Hanku Holišovou, která mi hraje maminku, Tomáše Dastlíka, který je v seriálu mým tátou, i Marka Salveta, mého brášku, mám a budu mít moc ráda,“ řekla herečka a prozradila, proč z oblíbeného seriálu po roce opět odchází. „Chtěla jsem se vrátit jen na rok a doba, na které jsme byli domluvení, vypršela. Je čas jít dál. Ale nikdy neříkej nikdy. Když jsem odcházela poprvé v roce 2017, neměla jsem v úmyslu se vrátit, a ejhle, stalo se,“ vysvětlila fanouškům v živém vysílání.

Rozina Maléřová se v pátečním díle seriálu Ulice dojemně rozloučila s rodinou a vyrazila se svým snoubencem Victorem na dlouho plánovanou cestu po světě. A i když zatím netuší, jak dlouho bude chtít svět poznávat, jedno ví jistě, svatbu bude mít v Česku. Jak se s Rozininým odjezdem rodina Maléřových vyrovná, uvidíte v příštích dílech.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy