Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Anna Kadeřávková se při tancování u bazénu rozvášnila! Proč si pořád sahá na kalhotky?!

+ Dalších 34 fotografií
Anna Kadeřávková na další své cestě po světě řádí jako čertík z krabičky. Alkohol, party a pěkně hříšná ZUMBA. To se opravdu nevidí každý den...

Herečka, známá především svojí rolí Roziny v nekonečném seriálu Ulice, Anna Kadeřávková, na svém studijním pobytu na Maltě pěkně řádí. Chvílemi to i vypadá, že se tahle blondýnka doslova utrhla ze řetězu Ptáte se, jak je to u takové slušňačky možné? No podle všeho k tomu stačí pár drinků tequily a parta důchodců!

Ano, čtete to správně. Anička se asi tak moc u bazénu se všemi těmi učebnicemi nudila, že si zašla na klasický hotelový aerobik/zumbu. Na ten se většinou hlásí postarší důchodci, kteří zde samozřejmě nechyběli.

Šok nastal v momentě, kdy Kadeřávková začala tančit. Člověk by si řekl, že mladá dívka, která studuje herectví a pohyb těla, rozhodně nebude žádné dřevo. Nicméně právě to se stalo! Takové tančící prkno totiž nebylo vidět široko daleko. Aničce tedy nezbývalo nic jiného než se rozpačitě smát… Při této akci ji natáčela kamarádka a mladá herečka na to zřejmě v zápalu tance-netance zapomněla…

“Ok, nechtěla jsem, ale když to teď vidim... nemůžu se o to s váma nepodělit, protože tohle se nevidí každej den. Aneb Anča on a Zumba lesson. Netřeba dodávat víc. Bohužel. P.S.: Fakt mi to předtim šlo!!!!!!” napsala ke svému videu pobavená Kadeřávková.

Jak jinak si totiž vysvětlit to neustálé upravování kalhotek... nebo se zde řeší i jiný problém?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy