Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Anna Kadeřávková nesnese kritiku: Hvězda Ulice a Kouzelníka Žita ztrácí fanoušky

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 10 fotografií
vztek
Mladičká herečka Anna Kadeřávková (22) podle mnohých fanoušků neumí přijmout kritiku. Na svém Instagramu poslední dobou dostává od sledujících pořádnou nálož, ve které jí je vyčítáno především to, že svého fanouška nazvala retardem. Nebylo to však poprvé, co se Anička opřela do lidí, díky kterým si v televizi a na sociální síti vydělává. Někteří příznivci už jí proto mají dost, a tak jí dávají sbohem.

Když se Anna Kadeřávková poprvé objevila na televizních obrazovkách, byla ještě malé pískle, které si svým roztomilým zjevem v seriálu Ulice získalo velkou základnu fanoušků. Od té doby se ale mnohé změnilo, z Aničky je už dospělá žena a k práci herečky si přibrala i práci influencerky. Na sociálních sítích ji sleduje velká spousta lidí, těch ale poslední dobou ubývá. Je to především kvůli jejím reakcím na jakoukoliv kritiku.

Posledně Kadeřávková své příznivce rozčílila, když jednoho ze svých fanoušků nazvala retardem poté, co ji upozornil na to, že její reklamní příspěvek na Instagramu není dle zákona správně označený. Podobná situace ale nenastala poprvé, už krátce po Vánocích 2018 se Anna na sociální síti rozepsala. Tehdy ji naštvalo, že televizní diváci negativně ohodnotili pohádku Kouzelník Žito, kde se ujala role princezny. Už tenkrát jí lidé říkali, že jako herečka by měla snášet konstruktivní kritiku výrazně lépe, dali jí ale ještě šanci.

Poté, co většina lidí už její chování přestala řešit, se Anna pochlubila snímkem, na němž pózuje ve spodním prádle, zakrytá pouze sakem, s podpatky, vyplazeným jazykem a banánem. V tu chvíli se do ní pustili lidé znovu. Nelíbí se jim, jak se prezentuje dívka, která ovlivňuje masy lidí včetně malých dívek, které jí fandí. Herečka se ale zřejmě do vyplazeného jazyka kousla a sprostě žádnému ze svých příznivců za jeho názor nevynadala. I tak si ale spousta lidí udělala jasno – Anička nesnese konstruktivní kritiku a její chování vůči fanouškům, díky kterým je slavná, se v posledních měsících velmi zhoršilo. Co si myslíte vy?

Související články

Další články