Bývalá herečka z Ulice Anna Kadeřávková si je dobře vědoma toho, že v dnešní době je konkurence velká, a proto nesmí nic zanedbat. Je mladá, úspěšná a krásná, ale to také nemusí vydržet na dlouho.

Anička na sobě maká. Naposledy se v Americe zdokonalovala v angličtině, herectví a snažila se prorazit v modelingu, což se moc nepovedlo. Herečka je poměrně mladá, a proto si myslíme, že procedury, které podstupuje, jsou zbytečné.

Naposledy se svým fanouškům předvedla zabalená v gáze jako mumie. Podle slov Aničky se jednalo o detoxikační proceduru, která je téměř zázračná, protože po ní údajně přišla téměř o osm čísel. Herečka sice před nějakou dobou trochu nakynula, ale rozhodně to nebylo tak hrozné, aby se musela balit do nějaké gázy a podstupovat tyto procedury.

Seriálová Rozina si ale nejspíše myslí, že to opravdu potřebuje. Nyní přešla k dalšímu zdokonalování. Od postavy přešla trochu výš, ke svému obličeji. Nejspíše si řekla, že nemá dostatečně bílý úsměv, a tak se rozhodla pro bělení zubů pomocí ozařování modrým světlem.

Je fajn, že blonďatá kočka na sobě chce makat, ale nic by se nemělo přehánět, aby jí pak ty všechny procedury a zákroky nepřidávaly zbytečně roky navíc.