Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Anna Kadeřávková je POSEDLÁ svým vzhledem: Dobrovolně podstoupila OZAŘOVÁNÍ! Proč se ničí v tak mladém věku?

Zdroj: instagram
+ Dalších 28 fotografií
Představitelka Roziny ze seriálu Ulice, herečka Anna Kadeřávková je tak trochu posedlá svým vzhledem. Na své postavě neskutečně maká, nechává se zabalovat do gázy, aby zhubla, a nyní se rozhodla, že si bude ozařovat zuby, aby dosáhla co nejlepšího výsledku.

Bývalá herečka z Ulice Anna Kadeřávková si je dobře vědoma toho, že v dnešní době je konkurence velká, a proto nesmí nic zanedbat. Je mladá, úspěšná a krásná, ale to také nemusí vydržet na dlouho.

Anička na sobě maká. Naposledy se v Americe zdokonalovala v angličtině, herectví a snažila se prorazit v modelingu, což se moc nepovedlo. Herečka je poměrně mladá, a proto si myslíme, že procedury, které podstupuje, jsou zbytečné.

Naposledy se svým fanouškům předvedla zabalená v gáze jako mumie. Podle slov Aničky se jednalo o detoxikační proceduru, která je téměř zázračná, protože po ní údajně přišla téměř o osm čísel. Herečka sice před nějakou dobou trochu nakynula, ale rozhodně to nebylo tak hrozné, aby se musela balit do nějaké gázy a podstupovat tyto procedury

Seriálová Rozina si ale nejspíše myslí, že to opravdu potřebuje. Nyní přešla k dalšímu zdokonalování. Od postavy přešla trochu výš, ke svému obličeji. Nejspíše si řekla, že nemá dostatečně bílý úsměv, a tak se rozhodla pro bělení zubů pomocí ozařování modrým světlem.

Je fajn, že blonďatá kočka na sobě chce makat, ale nic by se nemělo přehánět, aby jí pak ty všechny procedury a zákroky nepřidávaly zbytečně roky navíc

Související články

Další články