Herečka, především známá díky seriálu Ulice, kde hrála Rozinu, Anna Kadeřávková, ve svém milostném vztahu s Johanem Mádrem pěkně úřaduje. Dá se říct, že je to taková malá šéfka. Kdo zná Annu v reálu, moc dobře ví, že nemá k žárlivosti daleko. Možná je to i tím, že má mnoho sourozenců a svoji lásku a pozornost si vždycky musela u svých rodičů vybojovat.

A tak se stává, že ve chvílích, kdy je její milovaný hřebeček Johan mimo domov, ho sleduje, jak jen to jde. Naposledy Mádr moderoval mini akci s názvem Miss Maturantka, která se vysílala live přes internet. A co myslíte… Anička byla celou dobu připojená a svého miláčka sledovala ostřížím zrakem.

A aby se mladá herečka nenudila, začala celý průběh večera komentovat na svém Instagramu. Nejdříve si našla tu nejméně výraznou dívku a prohlásila o ní, že je to její favoritka… Poté následovalo pokračování.

“Musím uznat, že všechny ty holky jsou naprosto přirozený… Palec nahoru!” pochvalovala si Anička.

Chraň bůh, kdyby se nějaká z děvčat trochu víc napudrovala. To by totiž Kadeřávková brala rychle taxíka a vletěla rázným krokem do zákulisí jako hlídací MAXIPES Fík.