Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Anna Kadeřávková vyděsila fanoušky: Dostala jsem nožem do břicha, napsala k dramatické fotce

Anna Kadeřávková vyděsila fanoušky: Dostala jsem nožem do břicha
Zdroj: Foto Anna Kadeřávková
Instanews

Herečka Anna Kadeřávková (24) se na sociálních sítích postarala o pořádný rozruch! Sdílela totiž snímky, na nichž leží pobodaná v sanice. "Dostala jsem nožem do břicha," vyděsila fanoušky, kteří jí hned začali psát povzbuzující vzkazy. Jak se ale ukázalo, šlo jen o snímky z natačení nového seriálu.

Anna Kadeřávková a nůž v břiše

Herečka Anna Kadeřávková (24) dostane v seriálu nožem do břicha. O fotky z natáčení se už podělila na Instagramu a vyděsila nejednoho fanouška. Ti se tak mohli jen divit, proč se Anička ze sanitky usmívá, i když je celá od krve. "Vypadá to fakt reálně, úplně jsem se lekla," vzkázala jí jedna z fanynek.

Ostrovanka

Rapperka Mishala (28) se na sociálních sítích chlubí fotkami z Love Islandu, odkud nedávno vypadla. "Bez tebe to tam není ono," stěžují si fanoušci.

Šťastná rodinka

Lela Ceterová (31) se pochlubila rodinnou fotkou. "Momenty v přírodě s milovanou rodinou," napsala pod snímek. Na tom si užívají podzimních Lázní Velichovky.

Spokojená Ruminka

Monika Bagárová (27) vyvedla Ruminku do Karlových Varů. Tam si mohla holčička zarošťačit s Jů a Hele. "S tebou mě baví svět," vzkázala jí pohledná maminka.

Související články

Další články