Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Anna Kadeřávková a Denis Šafařík: Jak tráví Vánoce hvězdy pohádky Kouzelník Žito?

+ Dalších 19 fotografií
svátky slavných
Pohádka Kouzelník Žito pojednává o kořenářce Apoleně, která v obilném lánu nalezne odložené dítě. Ujme se ho a pojmenuje ho Žito. Žitův život komplikují všemožné pohádkové postavy, ale i úplně obyčejní lidé, proti kterým bojuje, aby získal hodnou princeznu. Hlavních rolí v této pohádce se ujali Anna Kadeřávková (21) a Denis Šafařík (24) a budou to tedy právě oni, kdo vás o Vánocích na televizních obrazovkách potěší. Co ale na Vánoce potěší právě hvězdy nové pohádky Kouzelník Žito?

Anna Kadeřávková a Denis Šafařík se během natáčení pohádky Kouzelník Žito sblížili a z výsledku jejich práce jsou oba nadšení. Tyto dvě mladé tváře českého showbyznysu se nám v pohádce představí jako princezna Adélka a kouzelník Žito, čímž nám zpříjemní Štědrý večer na České televizi. Jak ale budou Vánoce trávit oni? A jaká je vánoční tradice režiséra pohádky Zdeňka Zelenky?

Denis Šafařík má k Vánocům velmi pozitivní vztah. V dětství prý byly každé jeho Vánoce kouzelné a tak je vidí i dnes. „Rád si představuju, že mi dárky nosí Ježíšek a alespoň na Štědrý den se stanu opět malým klukem,“ prozradil pohádkový kouzelník. Ačkoliv jeho rodina na vánočních tradicích nijak nelpí, pouštějí lodičky a dávají šupinu pod talíř. Letos poprvé však nebude trávit Vánoce s rodinou v Krkonoších, ale na Moravě s rodinou své přítelkyně. Podle Denise k Vánocům neodmyslitelně patří sledování pohádek, z nichž nejradši má S čerty nejsou žerty. Doufá ale, že letos se k jeho vánočním evergreenům přidá i pohádka Kouzelník Žito.

Pro Annu Kadeřávkovou jsou Vánoce nejdůležitějším svátkem ze všech. Jako herečka je velmi pracovně vytížená a Vánoce jsou jednou z mála příležitostí, kdy se může s celou svou rodinou sejít u jednoho stolu, u její maminky se o Štědrý večer sejde šestnáct lidí. „Začínáme kvůli mladším sourozencům a dětem sester už v době pozdního oběda a pak se jde na dárky,“ prozradila princezna Adélka. Tvrdí, že mít devět sourozenců a rozvedené rodiče není v období Vánoc tak špatné, protože má příležitost oslavit svůj oblíbený svátek hned dvakrát. Její nejoblíbenější vánoční pohádkou jsou Tři oříšky pro Popelku, Anička se tak drží staré dobré klasiky, kterou miluje každý. Roli princezny ve štědrovečerní pohádce považuje za splněný sen a doufá, že její sledování zařadí mezi své vánoční tradice.

Režisér pohádky Zdeněk Zelenka tvrdí, že Vánoce jsou především svátkem dětí. Sám od nich očekává už jen klid a pohodu se svými nejbližšími a největším dárkem pro něj je, když i u nich zavládne alespoň na pár dní klid, mír a dobrá vůle. Co se týká vánočních tradic, jednu soukromou dodržuje už dvacet let, a to je pravidelné posezení s Jiřinou Bohdalovou. „Setkáme se u ní na chalupě, zhodnotíme život a vyprávíme si historky nejen o sobě, ale hlavně o lidech, které máme rádi,“ říká Zelenka a dodává, že tato každoroční setkání by mu chyběla, protože s Jiřinou Bohdalovou se vždy zasměje a popřemýšlí.

Mohlo by vás zajímat

Další články