Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Anna Kadeřávková (22) si našla kluka: Víme, kdo je nový objev Roziny z Ulice

Zdroj: instagram
+ Dalších 14 fotografií
Záhada vyřešena
Herečka Anna Kadeřávková (22) má nový objev. V jejích instastories se objevila láskyplná videa. Kdo je onen záhadný muž zachycený po boku Roziny z Ulice? Možná jsme tohle tajemství rozlouskli. Drobný detail nám poodhalil, že by se mohlo jednat o rappera Strapa (29).

Že by další velká láska? Jaro sice už není, ale to neznamená, že se by se v létě nemohl zrodit nový hvězdný pár. Rozina ze seriálu Ulice, kterou hraje mladičká Anna Kadeřávková, se zřejmě zamilovala.

Na sociální síť si postla videa, ze kterých doslova sálá láska. Hvězda Ulice se sice snaží mlžit, kdo je onen záhadný muž, nicméně instastories hovoří jasně a zřetelně. Malý detail, který neunikl redaktorům eXtra.cz, zřejmě odhaluje, kdo je novou láskou Kadeřávkové. Jedná se o slovenského rappera, který si přezdívá Strapo – celým jménem Ján Strapec. Strapo se hodně věnuje freestylu a často se objevuje po boku rappera Ektora.

Proč si myslíme, že právě Strapo randí s Aničkou Kadeřávkovou? Na to máme velmi jednoduchou odpověď. V prvním Instastory u Aničky se objevila záhadná postava muže ve světle modrém triku se vzorem oblohy. Ve druhém story Anička ukázala prstýnek a napsala k tomu hashtag „love is in the air“, což v překladu znamená „láska je ve vzduchu“. Z toho vyplývá, že postava muže je nový objev. Zásadní bylo poslední story, ve kterém je jasně vidět triko se vzorem oblohy. A to stejné triko má na sobě Strapo ve svém posledním přidaném příspěvku. Náhoda? Nemyslíme si.

Další nápovědou je i fakt, že Anička před nedávnem skotačila na slovenském festivalu. Konkrétně se nejvíce bavila při jednom určitém vystoupení a nebyl to koncert nikoho jiného než slovenského rappera Jána. Všechny části této skládanky do sebe perfektně zapadají. Podívejte se do fotogalerie na jasné indicie o vztahu Aničky a Strapa.

Související články

Další články