Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Anna K. se bude vdávat. Na žádost o ruku čekala čtvrt století, prstýnek si musela vydupat

+ Dalších 5 fotografií

Sympatická zpěvačka Anna K. (59) promluvila o nečekané novince. Popsala totiž zásnuby s partnerem Tomášem Varteckým a prozradila, že se za něj zřejmě brzy provdá. „Dostala jsem nějaký prsteny. Strunu od kytary, kterou smotal,“ pobavila diváky v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Zpěvačka Anna K. se zřejmě bude vdávat. O nečekané novince promluvila během rozhovoru pro pořad 7 pádů Honzy Dědka, který vysílá TV Prima.

„Ano, dostala jsem nějaký prsteny. Strunu od kytary, kterou smotal. A taky jsem dostala podložku od pantu od dveří. Přišla jsem totiž v nějakých šatech, a já šaty moc nenosím, on poklekl a řekl mi, že bych si ho v těchhle šatech mohla vzít. Říkala jsem, že nemá prsten, tak vysadil dveře a dal mi tu podložku, tak to jsem chvilku nosila,“ přiznala s humorem sobě vlastním Anna K. Video si můžete pustit v náhledu.

Láska jim nevyprchala

„Ale pak se ještě vypravil do Pařížský pro Cartiera,“ dodala zpěvačka. „Představuju si toho dredatýho chlapce v Cartierovi,“ smál se moderátor Dědek. Že by se ale hrnula do svatby s nějakým velkým entusiasmem, to se říci nedá. „Já se asi vdám. Říkala jsem, že když to nestihnu do šedesáti, tak už na to peču. Ale až přijdu domů, tak mu řeknu, že jsi říkal, že se mám vdát,“ dodala ještě zpěvačka.

Doporučené video: Rozhovor s Annou K.

S Tomášem Varteckým je Anna K. již dlouhých pětadvacet let a je s ním šťastná. „Milujeme se, jako kdybychom spolu začali chodit včera,“ přiznala před časem pro Super.cz. Vartecký s ní byl v dobrém i zlém, přečkal s ní i její těžký boj s rakovinou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy