Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Anna Julie Slováčková: Prchla před matkou, následně se nečekaně objevila na party

Anna Slováčková a Dagmar Patrasová.
Zdroj: Herminapress / koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
rodina

To, že rodinné vztahy Slováčkových rozhodně nejsou zalité sluncem a pohodou, je dost jasné. O tom, že talentovaná zpěvačka a herečka Anna Julie Slováčková (27) se chce vysoce toxickému prostředi vyhnout na sto honů, také není absolutně pochyb. Ani několikaminutový potlesk vestoje po premiérovém představení v Hudebním divadle Karlín její postoj k matce Dádě Patrasové (66) nezměnil. Podle informací eXtra, se se svou matkou nechtěla vidět.

Útěk před matkou

Zpěvačka a herečka Anna Julie Slováčková, která je hlavní hvězdou představení Alenka v říši divů, se totiž podle informací eXtra.cz prý vůbec nechtěla se svou mámou Dádou Patrasovou vidět. Její slova se dostala i k Dádě, kterou to emočně položilo. Svou roli hrál i alkohol, který si známá herečka celý večer dopřávala. Následné psychické zhroucení pak nedokázala skrývat.

Dcera hvězdy seriálu Návštěvníci údajně uvedla, že se s Dádou vůbec nechce vidět, a na následnou after party, která se v divadle po premiéře konala, tak měl prý dorazit jen její starší bratr Felix. "Už z nich opravdu nemůžu. Rozhodla jsem se od nich veřejně distancovat a k ničemu se nebudu vyjadřovat. Oni si vůbec neuvědomují, jak nás to s Felixem poškozuje," řekla nedávno pro Blesk.

Přišla tajně

Podle informací eXtra.cz se ale celá situace odehrála tak trochu jinak, a i když mladá zpěvačka prohlásila, že se party nezúčastní, jakmile se její ovíněná maminka vzdálila, pak už se na akci dostavila a bavila se prý nadmíru dobře. Je zřejmé, v jak nepříjemné situaci se Anna nachází a že nic jiného, než svou matku od sebe odstřihnout, jí asi nezbývá. Nicméně pořád je veřejně známou osobností a měla by dodržet jisté závazky.

Stačilo by přece jen veřejně přiznat, že se nechce se svou matkou, která ji už tolikrát zklamala, vidět. Je to lepší, než se před všemi skrývat a objevit se, až když je vzduch čistý.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy