Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Krásná dcera Jiřího Dvořáka ukázala luxusní křivky. Anička odložila herectví a v roli modelky jen zářila

+ Dalších 24 fotografií

Anna Dvořáková (22) byla ozdobou módní přehlídky Martiny Pipkové Loudové. Poprvé v životě si vyzkoušela, jaké to je být modelkou. V hledišti seděl i její tatínek, herec Jiří Dvořák, který rozhodně má být na co pyšný. V rozhovoru pro eXtra.cz Anička zavzpomínala na své prarodiče, kteří už bohužel nejsou mezi námi, a prozradila, co zdědila po své babičce Janě Hlaváčové (†85). 

Martina Pipková Loudová ve středu uspořádala módní přehlídku na Masarykově nádraží s neobvyklými modelkami a modely. Po mole se prošly také celebrity, včetně herečky Anny Dvořákové.


Dcera Jiřího Dvořáka vypadala famózně. Módní přehlídku šla poprvé a moc si to užívala. Ani nebylo poznat, že byla podle svých slov nervózní. Její tatínek byl na akci také jako divák. Herečka ho prý sama pozvala. Jiří má být rozhodně na co pyšný.

A hrdí by byli na Aničku určitě i její prarodiče, Jana Hlaváčová a Luděk Munzar. Ti už bohužel nejsou mezi námi. Luděk zemřel v roce 2019. Jana Hlaváčová odešla do hereckého nebe letos v lednu. Anička o tom tehdy informovala na sociálních sítích, ze kterých se na nějaký čas odpojila. Slavná herečka bojovala s Parkinsonovou chorobou. „Bylo to moc hezké, ale bylo toho dost, jak se říká. Já teď už chci jenom v klidu dožít,“ řekla Jana po smrti manžela deníku Blesk.

Jak na ně vnučka vzpomíná?

"Vzpomínám na ně každý den. Babičku vidím ve věcech, které po ní mám. Vím, že tu jsou se mnou," promluvila Dvořáková pro eXtra.cz. Zároveň přiznala, jaké stejné vlastnosti má po babičce. "Zatím to objevuji, ale začínám se učit, že si umím už trošku dupnout. Předtím jsem na všechno řekla ano, neuměla jsem říct ne. A teď už mi to jde podle mě trošku líp. Takže po babičce jsem objevila takovou tu ráznost," dodala na závěr.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy