Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Anna Dvořáková o slavných rodičích: Otce měla za skutečného čerta, máma kvůli ní nesnášela dědu

Dvořáková zavzpomínala na dětství a své prarodiče.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Dětství

Krásná dcera Jiřího Dvořáka (56) Anna Dvořáková (21) je nejen podobou celá tatínek, ale také jde v jeho stopách ve světě herectví. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka zavzpomínala na své dětství. Prozradila, že největší vliv na její výchovu měl právě její otec, kterého měla až do šesté třídy za skutečného čerta, a její dědeček, který ji naučil jíst uzeniny.

Anna Dvořáková měla dost přísnou výchovu. Kráska, která momentálně hraje v seriálu Eliška a Damián, se rozpovídala o svém dětství, kdy hlavní roli v jejím životě měli prarodiče.

"Mamka s taťkou byli často v divadle nebo točili. Děda mě naučil na párky a šunky, za to ho máma nesnášela. Já jsem pak nejedla nic moc jiného než uzeniny. S dědou byla sranda a dodnes je to jeden z mých největších vlivů – morálně, lidsky, byl to velký člověk a měl na mě velký vliv," vzpomínala dcera Jiřího Dvořáka v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, jejíž otec jí naháněl strach až do šesté třídy.

Otec jako čert

Nebylo to ale kvůli tomu, že by Jiří Dvořák vykazoval nějaké přísné chování, ale kvůli roli čerta v pohádce Anděl Páně. Když byla Anna malá dívka, měla svého otce za opravdového čerta. Ten toho prý využíval. "Když jsem zlobila nebo jsem dělala problémy, táta vyhrožoval, že luskne jako Uriáš a vezme mě do pekla," řekla Dvořáková.

Krásná herečka se mimo herectví věnuje také sociálním sítím. Natáčí videa, na kterých je převážně celá rodina. Na platformě TikTok má už přes milion sledujících a její dosahy sahají až do zahraničí. "Stáhla jsem si to jen tak ze srandy, jako každý tehdy, a najednou jsem dostala nápad a lidi to chytlo a začalo je to bavit," prohlásila tehdy pro eXtra.cz.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy