Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Aninka ze Zakletého pírka se vdala: S fotbalistou Matoušem Trmalem už dokonce mají syna

Anastasia Chocholatá se vdala a přejmenovala se na Trmalová.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Instagram Anastasie Chocholaté/CinemArt
Předchozí Další
+ Dalších 20 fotografií
svatba

Aninka z pohádky Zakleté pírko, Anastasia Chocholatá (23), se vdala. Fotkami ze svatby se pochlubila ve svých stories na Instagramu. Nechyběl první tanec novomanželů, který byl pěkně divoký. Odteď se Anastasia bude jmenovat Trmalová. 

Herečka Anastasia Chocholatá se ve svých třiadvaceti letech vdala. Snímky ze svatby ukázala na svém Instagramu, kde sdílela i úryvek z prvního společného tance. Ten si novomanželé pořádně užili, došlo i na zvedačku.


Anastasia se proslavila hlavně díky pohádce Zakleté pírko od režiséra Zdeňka Trošky. Také si zahrála v britském seriálu Srdce z ledu. Jejím manželem se stal fotbalista Matouš Trmal (25). Zasnoubení proběhlo minulý rok v prosinci. Manželé už mají dokonce dítě, a to syna Christiana, který se narodil v říjnu v roce 2022. "Náš zázrak, náš Christian 27. 10. 22," zveřejnili na sociálních sítích.

Rozlučka v zahraničí

I rozlučka se svobodou byla dost divoká. Nevěsta před týdnem odletěla s kamarádkami do Francie, kde si nejprve udělaly výlet do Disneylandu, poté navštívily Eiffelovou věž a Vítězný oblouk. Party zakončily kde jinde než v baru.

Doporučené video se Zdeňkem Troškou:


Na profi fotky ze svatby si musíme ještě počkat. Zatím se mladá herečka pochlubila pouze záběry ze své proměny před a po. Oběma to velice slušelo.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy