Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Anife Vyskočilová v pořadu Extra Host kritizuje Babiše: Produkty plné sajrajtu a zdražování

+ Dalších 6 fotografií
Opět je tu pořad Extra Host s Evou Decastelo, který probíhá z karantény. V dnešním dílu je hostem tanečnice, moderátorka a herečka Anife Vyskočilová (46), která prozradila, jak tráví volný čas v karanténě. Její náplň dne je takřka stejná, jakou měla běžně. Současný stav v Česku přirovnala ke komunismu a zkritizovala i policii. Promluvila i přímo k Andreji Babišovi...

Bulharská rodačka Anife Vyskočilová prožívá v karanténě dny tak, jako kdyby se nic nezměnilo. "Dělám vše, co jsem dělala předtím. Uklízím, vařím, peru, starám se o svého muže a vnučku a mám více času na svoje hobby, a to je malování a starost o zahradu," popsala svou náplň dne Vyskočilová.

Omezení a nesvéprávnost

"Karanténa mi změnila život tak, že jsem omezená. Najednou máš pocit, že jsi nesvéprávná a najednou máš pocit, jako kdybys neměla ruce a nohy. Nemůžeš plánovat žádnou budoucnost," míní Anife a zkritizovala vládu. "Ta ti dá nesmyslné zákony. Když je nebudeš dodržovat, tak tě zavřou. Za komunistů jsi něco řekl a zavřeli tě. Dnes tě pokutují," přirovnala Anife jednání vlády ke komunismu.

Kritika policie, vlády a Babiše

Ťukala si na čelo při jednání policistů, dala jako příklad maminku s dítětem, kdy si dítě kouslo do rohlíku a přitom mělo mít nasazenou roušku. "Na místě pokuta za to, že to dítě jedlo rohlík venku a sundalo si roušku. Řekni mi, je to svobodný a demokratický stát? Není," odpověděla si sama.

Zároveň promluvila i přímo k Andreji Babišovi "Říká nám, ať nenakupujeme, že budou plné obchody. Ano, pane Babiši, všiml jste si, jak všechny obchody s potravinami zdražily o 20, 30 procent jídlo? Tomu se říká solidarita? Ty vaše produkty, které jsou plné sajrajtu a vy ho ještě zdražíte?"

Podle Anife by měla vláda odstoupit

Podle Anife nebudou lidé ani vědět, kam s penězi, jestli je vrazí do nájmu nebo do jídla. "Tohle je práce naší super vlády, které já doporučuji, aby odstoupila," prohlásila striktně Anife s tím, že ji možná zavřou.

Vyjádřila se i ke spekulacím, že má za sebou plastické operace. Co jí Anife v karanténě? Co říká o vepřovém mase? Co skrývá v lednici? Jaký má názor na cvičení? Co udělá jako první, až skončí karanténa a co vzkázala lidem? Podívejte se na další specifický díl pořadu Extra Host z karantény.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy