Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Anife Vyskočilová se drsně pustila do Jany Kirschner: Tohle o porotkyni The Voice řekla!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 20 fotografií
kritika
Zdá se, že nejen diváci mají nutkání vyjadřovat se k chování Jany Kirschner (40) coby porotkyně soutěže The Voice Česko Slovensko. Na Facebooku se do zpěvačky nyní opřela i Anife Vyskočilová (44), která už má jejího vystupování v televizi plné zuby.

Jana Kirschner se už během prvního dílu soutěže The Voice Česko Slovensko divákům velmi zprotivila. Na porotkyni lidem vadí především její afektovanost, neustálé přehrabování ve vlasech a u obrazovek leze krkem téměř všem. Nyní se ke zpěvačce vyjádřila i Anife Vyskočilová, která má z jejího chování husí kůži.

Anife už zkrátka nemohla Janu Kirschner sledovat a musela její chování okomentovat. „Kdyby se tesala afektovanost podle modelu, tak by Jana Kirschner seděla jako model! Ten její umučený, ale přitom jak si myslí intelektuální a odborný na hudbu ksicht mě dostává do fáze, že mám husí kůži tam, kde ji mít nemám. Promiňte,“ napsala Anife na svůj facebookový profil.

Ačkoliv by nejeden člověk čekal, že se za tento příspěvek na Anife snese vlna kritiky, opak je pravdou. Negativních komentářů pod jejím příspěvkem přibylo pomálu a naopak se dočkala podpory svých fanoušků, kteří s ní souhlasí. Co říkáte na Janu Kirschner vy?

Související články

Další články