Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Anife Vyskočilová o kráse: Sází na sádlo, ale nepohrdla ani lubrikačním gelem

Anife Vyskočilová o kráse: Sází na sádlo, ale nepohrdla ani lubrikačním gelem
Zdroj: Se souhlasem A. Vyskočilové / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
rozhovor

Anife Vyskočilová letos oslavila své sedmačtyřicáté narozeniny. Při pohledu na její postavu s mírami 90-63-90, mladistvý vzhled a energii, kterou čiší, by této jejímu věku málokdo uvěřil. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jaké je tajemství její postavy, společně s několika produkty, které používá na pokožku. Budete se divit, ale většina z vás tyhle zázraky již doma pravděpodobně uchovává.

Podnikatelka a herečka Anife Vyskočilová se nedávno pochlubila mírami modelky, konkrétně 90-63-90. V rozhovoru pro redakci eXtra.cz prozradila, jak tyhle míry získala.

"Spoustu lidí mi říká, že jsem musela hodně zhubnout, ale není to tak. Já jsem měla vždycky i s postelí 50 kilogramů. Moje nejvyšší váha byla asi 54 kilo. Jsem drobná, a když trošku zhubnu, tak se to na mé postavě znatelně projeví," prozradila Anife, která nikdy nebyla zastánkyní nějakých diet.

"Nikdy jsem nebyla na nějaké dietě. Jím to, co mé tělo potřebuje, co chce a co mi chutná, ovšem vše s mírou."

Nejsem sedavý typ člověka, ale ve fitku mě nenajdete

Anife si udržuje pevné křivky pohybem, ovšem ve fitku ji pravděpodobně nikdy nepotkáte. "Když mi můj muž koupil permanentku do tělocvičny jako dárek, tak jsem mu řekla: Dyť to je, jako bych ti řekla, ať se sebou něco uděláš, že vypadáš hrozně. To opravdu vypadám tak špatně?!" uvedla úsměvně.

"Já se tolik přes den naběhám, nejsem sedavý typ člověka, který by potřeboval chodit do posilovny. Často do nich podle mě chodí pouze slečny, které se potřebují předvést a vystavit se, pak jsou tu holky, které opravdu makají a nestarají se, že z nich teče pot."

Anife také prozradila, jaké je její tajemství mladistvého vzhledu, botox v její tváři rozhodně nenajdete. "Ani s kosmetikou to nepřeháním. Používám krém na tělo, pak mám jeden krém proti slunečnímu záření. Když mám suchou pokožku, tak mám v lednici vždy jako první pomoc vepřové sádlo, které je navíc skvělé i na hojení, neboť je svou strukturou nejbližší lidské kůži. Pak mi stačí pouze voda a mýdlo, žádná věda."

Lubrikační gel si Anife spletla s krémem

Anife se také podělila o jednu vtipnou zkušenost s "krémem", který si aplikovala několik dní. Podivně se drolil, tak poprosila o radu.

"Jednou jsem dostala od známého jeden krém, který jsem si takhle nanášela vždy večer. Trošku se drolil, tak jsem poprosila svého exmanžela, ať mi přečte, jaké má složení a kdy jej nanášet. A on mi řekl, že je to lubrikační gel," smála se. "Takže já jsem si dávala čtrnáct dní na obličej lubrikační gel v domnění, že je to krém," dodala.


Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy