Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Anife Vyskočilová o drsném rozvodu s Ivanem: Jak se snášejí dnes

Anife Vyskočilová o drsném rozvodu s Ivanem: Jak se snášejí dnes
Zdroj: Profimedia / se souhlasem A. Vyskočilové / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
rozhovor

Podnikatelka a herečka Anife Vyskočilová (47) promluvila v rozhovoru pro eXtra.cz nejen o životě a jak se v něm naučila plavat, ale také prozradila, jaký vztah panuje mezi ní a jejím exmanželem, hercem Ivanem Vyskočilem (75), se kterým si prošli drsným rozvodem, který se propíral napříč médii.


Anife Vyskočilová se v patnácti letech rozhodla, že se odstěhuje za lepším životem. Zamilovala se do chlapce a v sedmnácti letech porodila syna, o kterého jeho otec nejevil zájem a z Anife se stala maminka samoživitelka.

Hlavu do klína ale nesložila a rozhodla se, že půjde lepšímu životu naproti, cesta ji zavedla do Prahy, kde se nakonec usadila. "My, lidé, jsme sportovci, matka tě porodí a život ti řekne běhej. A teď je to na člověku, jak s tím životem naloží," uvedla Anife, které život postavil do cesty několik překážek, ze kterých se nehroutí a ze života si chce odnést jen to nejlepší. "Já jsem se narodila jako člověk s pozitivním pohledem na svět. Brzo jsem se stala maminkou, navíc jsem z tradiční muslimské rodiny. Mnoho lidí by v mé situaci nevědělo co se životem, ale já jsem si řekla, že to tak zkrátka mělo být."

"Tolik lidí mi za život ublížilo, ale člověk si z takových situací může vzít ponaučení, ale nenávist v sobě nechovám. Pozdravím ho, dám si s ním kávu, ale už to nebude opravdové, protože ta důvěra už zkrátka byla jednou narušená. Říkám si, že žijeme jenom jednou, proč si to mám kazit."

Anife Vyskočilová o Ivanu Vyskočilovi

Náročné období prožívala i v době, kdy se rozváděla s exmanželem, hercem Ivanem Vyskočilem. Jejich "válečný" rozvod se propíral všemi médii. Stejně jako Ivan, tak i Anife ale dnes přes všechna trápení na manželství vzpomíná v dobrém. "Když jsme se rozváděli, tak jsem z toho byla velmi smutná a říkala jsem si: Co teď budu dělat?! Ale dnes je vše úplně jinak, s Ivanem jsme v přátelském kontaktu, za což jsem velmi ráda. Připadá mi, že si rozumíme více, než když jsme byli manželé," uvedla pro eXtra.cz.

Dnes je Anife šťastně zadaná s pohledným Jensenem, se kterým žije již 6 let. Po všem, čím si Anife v životě prošla, bere život se vším, co jí postaví do cesty. "Jsme lidé a všichni v životě musíme přijímat nejen dobré, ale i ty špatné věci. V cíli nás pak stejně všechny čeká jedna velká díra, kam ti hodí věnec a vyhrál jsi. Já chci běhat v klidu, chci poznávat lidi. Do díry si nevezmu své auto, barák, dítě ani lásku. Proto si vážím každého dne s pokorou a bez závisti."

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy