Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Anife Vyskočilová (47) předvedla dokonalou postavu: Mám míry 90-63-90, chlubí se

Anife se pochlubila sexy postavičkou s mírami modelky.
Zdroj: Se souhlasem A. Vyskočilové
+ Další 4 fotografie
wow!

Temperamentní herečka a moderátorka Anife Vyskočilová (47) v době koronavirové krize nepřibrala ani deka, ba naopak. Předvedla své štíhlé tělo s mírami modelky a prozradila, kolik aktuálně váží. Nad její vizáží dvacítky se rozplývají i její sledující. Je jejím tajemstvím i nehasnoucí sexuální jiskra se snoubencem Jesenem?

Herečka a moderátorka tureckého původu Anife Vyskočilová boří mýty o stárnutí. Tři roky před padesátkou se chlubí senzační postavou, štíhlými nožkami a mírami modelky, které by ji mohly závidět i o generaci mladší ženy. Na její postavě se nepodepsala ani koronavirová doba. Anife snad nevypadala nikdy lépe.

Prozradila váhu i míry modelky

Svou postavičku předvedla v upnutých černých šatech a lidé v komentářích ji zahrnuli lichotkami. "Teda Anife, tady bych tě odhadl tak na 25 let maximálně," píše jeden ze sledujících. "Co já bych dala za tak senzační postavu a vlasy, co máte," píší další.

Jedna z fanynek se Anife troufale zeptala, zda by prozradila i své míry. Většina žen by si pravděpodobně zaklepala na hlavu, temperamentní Anife ale mezi ně nepatří a bez problémů prozradila nejen své míry modelky, ale také výšku a váhu. "Mám 158 centimetrů a 52 kilogramů. Mé míry jsou 90-63-90, věřím, že vás nezklamu," odpověděla s nadhledem.

Tajemstvím její pozitivní energie je zajisté i její snoubenec Jesen, o kterém se rozpovídala i v pořadu Extra host, kde promluvila i o jejich sexuálním životě, který má i po letech vztahu nehasnoucí jiskru. "Sex mám výborný. Ve vztahu je to velice důležité. Pokud to nefunguje v posteli, musí se to zabalit."

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy