V seriálu Ulice to pěkně vře. Tedy alespoň u Lišků. Ještě neodeznělo jedno drama a už přichází další. Anička Lišková na tom není vůbec psychicky dobře. Potom, co se dozvěděla, že její milovaný Bedřich čeká dítě s Jindrou, která se ho snažila odlákat od rodiny, se utápí v depresích.

Sama neví, jestli s Bedřichem chce být nebo ne. To ostatně dokazují i její výrazné změny nálad. V jednu chvíli je schopna pomilovat se s Bedřichem v jeho dílně, strávit s ním vášnivou noc a v druhou přijde s návrhem, že se odstěhuje z jejich společného bytu.

Bedřich se v jejím chování také nevyzná. Nikdy neví, jestli je to lepší, nebo naopak horší. Naposledy Anča řekla, že mu šanci dá, ale že ona z toho rozhodně nevidí východisko, a pokud Bedřich ano, tak to s ním zkusí.

Jenomže tímhle všechny trable nekončí, nýbrž začínají. ,,Scenáristé vymysleli, že tenhle průšvih odstartuje psychickou chorobu. A jelikož si Ulice vždy bere za své řešit nějaký sociální problém, bude se mluvit nejen o chorobě jako takové, ale i o možných řešeních," prozradila ve Snídani s Novou představitelka Aničky Liškové Ljuba Krbová.

Nakonec se všichni shodli na tom, že problémy vyvolají u Aničky obsedantně kompulsivní poruchu, což není vůbec žádná sranda a s celou rodinou to pěkně zamává. ,,Máte pocit, že jste nevypnula žehličku a že hoří dům. Vrátíte se, zkontrolujete, že je žehlička vypnutá, a ono to za chvíli přijde znova," osvětlila Ljuba.