Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Aničku (†8 měsíců) brutálně zbil, potom jí uřízl hlavu: Matka se na ten masakr jenom dívala

Aničku (†8 měsíců) brutálně zbil, potom jí uřízl hlavu: Matka se na ten masakr jenom dívala
Zdroj: reprofoto youtube.com a Facebook
+ Další fotografie
Tragédie
Bestiální vražda malé Aničky (†8 měsíců) vyrazila dech i lékaři, kterého do bytu přivolal vyděšený otec. Doktor při pohledu na místo činu okamžitě omdlel. Kromě pohmožděnin po celém tělíčku totiž ani ne roční dívence Viktar (48) kuchyňským nožem uřízl hlavu.

Bělorusko je v šoku z krvavého masakru, který má na svědomí Viktar Šarhel (48). Jednoho večera ho do bytu pozvala jeho kamarádka Natalya (26). Popíjeli spolu a byla u toho i její maličká dcerka Anna (†8 měsíců).

Co se pak stalo, vžene slzy do očí i těm nejtvrdším povahám. Viktar začal holčičku brutálně mlátit, vzal do ruky kuchyňský nůž a oddělil jí hlavičku od zbytku těla. Matka nic neudělala a jenom se dívala, jak jí lidská zrůda vraždí dceru.

46 úderů

Krátce nato se domů vrátil její manžel a Aniččin otec Leonid, který okamžitě přivolal policisty a lékaře. "Když tam doktor vešel, tak hned omdlel," řekla britskému portálu dailymail.co.uk jedna ze sousedek. Dívenku už stejně nemohl nikdo zachránit. Viktar ji uděřil 46krát, než šel do kuchyně pro nůž.

Sousedé se shodují, že se jednalo o spokojenou rodinu, která se o Aničku vzorně starala. V matce ale musela být chyba, když si domů pustila o dvaadvacet let staršího muže.

Viktara poslal soud na smrt, Natalya si půjde sednout na 25 let do vězení. V obou případech jde o nejvyšší tresty, jaké mohly v Bělorusku padnout.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy