Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Anička z Tajemství staré bambitky není žádná stydlivka: Ukázala se polonahá

Kamila Janovičová z Tajemství staré bambitky: Ukázala tělo
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 4 fotografie
pohádka

Od premiéry pohádky Tajemství staré bambitky uplynulo už 11 let. Jednu z hlavních rolí v ní ztvárnila Kamila Janovičová (29), které tehdy bylo teprve devatenáct. Zahrála si hrnčířku Aničku. Ve skutečnosti ale není ani zdaleka tak nevinná a upjatá jako její postava v pohádce. Na Instagramu zveřejnila žhavou fotku.


Čas letí a tahle pohádka je tu s námi už 11 let. Dokonce už vzniklo pokračování v podobě filmu Tajemství staré bambitky 2. Premiéru dlouho odsouval covid, nakonec se na plátna kin dvojka dostala v únoru.

Své role si tedy zopakovali Ondřej Vetchý jako hrnčíř Karaba, Tomáš Klus a Kamila Janovičová jako Jakub a Anička a také Miroslav Vladyka s Jiřím Lábusem v postavách zlotřilých rádců Ference a Lorence.

Pohádka Tajemství staré bambitky pojednává o zamilovaném princi ztvárněném Tomášem Klusem (35), který si lásku prosté dívky Aničky, jejíž role se ujala Kamila Janovičová, musí zasloužit a dokázat, že může vládnout království i bez chamtivých rádců.

Kamila Janovičová, jak ji neznáte

Kamila Janovičová alias hrnčířka Anička v Ostravě vystudovala herectví a pohádka ji proslavila, s kariérou stihla za 11 let od jejího natočení zdárně pokročit. Hrála v několika dalších filmech a seriálech a vystupuje v mnoha divadelních představeních. Ačkoli před kamerou byla jako nevinná zrzečka skutečně půvabná, na svém Instagramu celkem pravidelně dokazuje, že není žádná přehnaná stydlivka.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy