Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Anička z Peče celá země bojuje se zákeřnou anorexií: Lidé si myslí, že jsem divná

Anička z Peče celá země bojuje se zákeřnou anorexií: Lidé si myslí, že jsem divná
Zdroj: archiv
+ Dalších 19 fotografií
peče celá země
Včera odstartovala na obrazovkách České televize show Peče celá země. Soutěžící se utkali v tom, kdo upeče lepší a chutnější bábovku. Mezi velké favority patří Anna Klápšťová (23), která nemá rozhodně jednoduchý život. Těžko byste hádali, že slečna, jejíž největším koníčkem je pečení, může trpět zákeřnou anorexií. Anička se snaží s nemocí rvát, co jen to jde, ale není to nic lehkého. Na sociálních sítích se rozepsala o tom, jaké to je žít s takovou nemocí.

Anna Klápšťová je třiadvacetiletá soutěžící show Peče celá země, která žije nedaleko Železného Brodu a o pečení se zajímá už odmalička, kdy pomáhala v kuchyni své babičce. Ta byla vynikající pekařka a dokonce se chtěla stát i cukrářkou. Anička nejraději peče koláče s tradičními náplněmi a různé druhy vánočního cukroví.

Půvabná brunetka patří už od začátku soutěže k velkým favoritům, ale život se s ní rozhodně nemazlí. Anička trpí zákeřnou anorexií a snaží se nemoc ze všech sil porazit. Sama ale přiznává, že to není jednoduché. Navíc se občas setkává u lidí s naprostým nepochopením.

"Úspěch či ne? Pro mě rozhodně ano. Spousta lidí, co nechápe problémy s příjmem potravy, mě může považovat za holku s divným uvažováním a konáním. Pro mě je ale každé přijaté jídlo krokem kupředu a já jsem ráda, že se tak po 3 letech stalo," vypráví svůj příběh Anička na sociálních sítích.

Největším životním cílem Aničky je mít šťastnou rodinu a být zdravá. "Sice to nebylo úplně dokonalé až do konce, ale když víte, že kolem sebe máte lidi, kteří vás ženou kupředu, je ta cesta za vítězstvím mnohem jednodušší," dodala Anička s tím, že se nehodlá vzdát.

Související články

Další články