Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Anička Šulcová ukázala postavičku snů: Šup s tím ven, vzkázal jí Kajumi

Anna Šulcová na dovolené. Je prostě fotogenická.
Zdroj: Instagram/Anna Šulcová
+ Dalších 5 fotografií
instagram

Česká influencerka, zpěvačka a tanečnice Anna Šulc (22) se za svou postavu rozhodně nestydí. Nedávno zveřejnila celou řadu pozoruhodných fotografií z dovolených, kde ukazuje vypracované tělo. Fanynky to s nadšením kvitují. Pochválil ji dokonce známý influencer Adam Kajumi (22).

Známá youtuberka Anička Šulcová se vždy ráda předváděla. Ať už jde o natáčení nejrůznějších vtipných videí nebo účinkování v seriálech. Objevila se třeba ve dvou dílech seriálu Gympl s (r)učením omezeným a tento rok ve filmu Gump – pes, který naučil lidi žít.

Lidé ji nenáviděli kvůli kampani

V koronavirovém roce 2021 byla Anna hodně kritizovaná kvůli své kampani, která měla za cíl bojovat s dezinformacemi šířenými kolem očkování proti covidu-19. Svou kampaň ve spolupráci s Jakubem Gulabem rozjela na sociálních sítích Instagram, Twitter, Facebook, YouTube a TikTok. Lidem se však její urputná snaha nelíbila, a tak schytala slova kritiky jak od svých fanoušků, tak od odborníků. Proto se tvůrci tehdy rozhodli, že část kampaně stáhnou.

Anička má co ukazovat

Kromě toho, že je Anna takhle veřejně aktivní, věnuje se také sportu a tanci. Nutno podotknout, že je to na její postavě vidět. Rozhodně je na co koukat, jak se můžete přesvědčit v naší galerii. Lidé už dříve sice Annu kritizovali kvůli tomu, že je až moc hubená, na druhou stranu je vidět, že má svaly opravdu vypracované. Fanynky jí postavu často závidí. "Aničko, velká inspirace," píší. A také ji chválí s tím, že by mohla být modelkou.

Stranou se nedržel ani její kamarád, stejně starý influencer Adam Kajumi (22), se kterým byla letos ještě společně i s dalšími známými tvářemi na dovolené v Chorvatsku. "Šup s tím na náhleďák," dobíral si Aničku pod jednou z fotek, která zachycuje její vysportované pozadí.

Související články

Další články