Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Anička Slováčková vyzdvihla členy rodiny, co ji drží nad vodou: Maminku Dádu nejmenovala

Celá rodina spokojeně pohromadě.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 10 fotografií
rakovina

Zpěvačka a herečka Anička Slováčková čelí návratu rakoviny, která tentokrát postihla plíce. V rozhovoru pro novinky.cz se svěřila, že v těžkých chvílích ji psychicky drží nad vodou rodina a přítel. Slováčková vyjmenovala téměř všechny blízké, kromě své matky Dagmar Patrasové.

Anička Slováčková v rozhovoru pro novinky.cz promluvila o tom, co jí pomáhá se psychicky držet při náročné léčbě zákeřné rakoviny, která se jí tentokrát usadila na plíce. “Kapela, táta, brácha. To mě drží nad vodou. Na pódiu čerpám energii do života,” svěřila se v rozhovoru. V seznamu podpory ale nezmínila svou maminku Dagmar Patrasovou.

Mladá zpěvačka má zřejmě blíže k otci, protože je hudebnice jako on, od své matky rady moc nevyhledává. “Dřív jsem se s ní radila o divadle, hlavně když jsem začínala v muzikálech. Hodně mi pomáhala s přípravou na přijímačky na konzervatoř. Teď ale tolik nehraju, zaměřila jsem se víc na zpívání,” vysvětlila, proč se spíše obrací na otce Felixe Slováčka.

Rozdíl mezi ní a Dádou

Anička prozradila, že se svou matkou toho nemají moc společného ani co se oblékání týče. “Já jsem byla vždycky laxní, chci se cítit spíš pohodlně než být načančaná. Ona vždycky byla ten sexsymbol, ke kterému jsem měla naopak daleko. Módní trendy mi nic neříkají. Nikdy jsme si v tom moc nenotovaly,” přiznává rozdíly.

Doporučený rozhovor s Annou Slováčkovou:

Zpěvačka promluvila i o bratru Felixovi. Aničku s bratrem spojuje hodně hudba, často spolu vystupují v muzikálech nebo na koncertech. "To je moje láska. Má o mě hrozný strach, máme se moc rádi, miluju i jeho děti. Klukům je už dvanáct a osm, chtěla bych s nimi trávit víc času, protože na nich vidím, jak čas strašně letí. S bráchou je to skvělý, mám k němu velkou důvěru na jevišti. Hodně spolu vystupujeme v muzikálech i na koncertech," svěřila se.

Táta jí shání čínské přírodní medikamenty

Anička momentálně bojuje už podruhé s rakovinou, která se jí usadila na plicích. Před několika lety přitom porazila rakovinu prsu. Statečná zpěvačka zkouší všemožné léčebné metody, její otec jí nosí různé přípravky, které jí pomáhají. Například s kanabidiolem (CBD). "Nejsem žádný hulič, ale vidím, že to účinkuje. Pomáhá mi spát, spánek je pro mě všelék. Maminka mého přítele mi zase dodala kozí mlezivo, koza je prý živočich, který nemůže dostat rakovinu. Hodně je v tom aktivní táta, shání mi různé čínské přírodní medikamenty," prozradila sympatická zpěvačka, jak jsme psali na eXtra.cz.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy