Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Anička Slováčková ukázala fotky před a po chemoterapii: Lidé jí tleskají za statečnost

Anna Slováčková je velká bojovnice
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 5 fotografií

Anička Slováčková prozradila na svém Instagramu, jak se připravovala na náročnou léčbu chemoterapiemi. Zpěvačka již podruhé bojuje se zákeřnou rakovinou, která se jí tentokrát usadila na plicích. Před léčbou si užívala vířivky, krytého bazénu či kulečníku.

Statečná Anička Slováčková podruhé bojuje se zákeřnou rakovinou, která se jí tentokrát usadila na plicích, a musí procházet náročnou chemoterapií.

Dcera Felixe Slováčka a Dagmar Patrasové zveřejnila na svém Instagramu fotku v plavkách, jak si užívá chvíle před léčbou. “První fotka je z neděle, to jsem byla před chemo a užívala si všechno,” svěřila se. Anička odjela se svým pejskem do luxusního srubu, ve kterém nabírala sílu a vychutnala si vyhřátou vířivku, krytý bazén nebo masážní křeslo.

Po fotce před chemoterapií následovala i fotka po. "Byla jsem z místa naprosto unešená, ale teď, když jsem se sem mohla vrátit po boku s mýma dvěma láskama, tak to bylo daleko úžasnější a i ten pochemoškovej stav se tu dal krásně zvládnout. Ticho, klid, vůně dřeva, čerstvý vynikající jídlo od mého kluka a spousta pusinek od Jindřišky (pejska) a masážní křeslo tomu teda taky hodně pomohlo," svěřila se u další fotky Anička.

Podpora od fanoušků

Fanoušci oblíbené zpěvačce v komentářích moc fandí a chválí, jak je statečná. “Jste velice krásná žena Aničko, přeji Vám mnoho zdraví i životního štěstí,” komentovala Stefanie. “Aničko, jste nádherná, sluší vám to moc, fandím vám. Mám Vás moc ráda,” zněl další komentář od Jitky. "Moc Vám fandím. Já mám chemo už za sebou po šesti měsících," napsala Dagmara a zmínila i svou zkušenost s nemocí.

Rozhovor s Aničkou Slováčkovou:


Anička vyhrála nad rakovinou prsu v roce 2019. Nádoru se úspěšně zbavila, ale nemoc se jí bohužel znovu vrátila. "Je to prostě tak, že mi na začátku září nebo na konci srpna bylo řečeno, že mám zpátky onemocnění, které se jmenuje rakovina. Samozřejmě mě teď zase čeká nějaká léčba a tak, no," řekla zpěvačka v minulosti pro TV Nova.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy