Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Anička Slováčková statečně bojuje s rakovinou: Úsměv na tváři jí vykouzlila pro mnohé malichernost

Anička Slováčková statečně bojuje s rakovinou: Úsměv na tváři jí vykouzlila pro mnohé malichernost
Zdroj: Anna Slováčková archiv
+ Dalších 9 fotografií
rakovina
Anna Slováčková (24) je ohromný bojovník a dokazuje to prakticky od začátku své nemoci. Oblíbená herečka se před pár měsíci přiznala fanouškům, že bojuje se zákeřnou rakovinou prsu. Od té doby ušla velký kus cesty a je neustále velmi optimistická. Nyní se pochlubila na sociálních sítích pozitivním příspěvkem, který sklidil u lidí i známých osobností velký úspěch.

Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Anna Slováčková (24) se už pěkně dlouhou dobu pere s rakovinou prsu. V důsledku nemoci přišla půvabná Anička o všechny vlasy, ale nikdy se nevzdala. Právě naopak. Od začátku nemoci srší pozitivním přístupem a dobrou náladou.

V současné době má po chemoterapiích a opět je důvod k radosti. „Rostu, rostem, rosteme,“ napsala k fotce, kterou sdílela na Instagramu. „Pořád trochu pštros a na většině hlavy jsou ty vlásky jemný, ale jsou tam. A co teprve to obočí - z toho mám největší radost,“ pokračovala dál Anička.

"No nic, bojujeme dál," dopsala. Pod snímek jí začaly okamžitě psát davy fanoušků, kteří jí drží pěsti. Přidaly se také známé osobnosti. "Ty jsi rozkošný ježeček," napsala Aničce Eva Decastelo. "Nejkrásnější," připojila se Nikol Čechová.

Anička sice nemá ještě úplně vyhráno, ale vše je na nejlepší cestě. Svým nepřeberným optimismem navíc motivuje další ženy, které bojují s rakovinou prsu. Tak hodně štěstí!

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy