Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Anička Slováčková statečně bojuje s rakovinou: Po zásadní operaci nádoru už je doma

Zdroj: eXtra.cz, archiv Anny Slováčkové
+ Dalších 8 fotografií
bojovnice
S rakovinou se pere statečně. Anička Slováčková (24) má za sebou dvanáct cyklů chemoterapie a teď i zásadní operaci. Lékaři ji z prsu odstranili nádor. Dcera Dády Patrasové (63) a Felixe Slováčka (76) vzkázala, že už je z nemocnice doma a v rámci možností se má dobře. Co bude dál?

Po dvanácti cyklech chemoterapie podstoupila Anna Slováčková operaci, při které jí lékaři z prsu odstranili nádor. V nemocnici prý měla perfektní servis!

Herečka další krok v boji se zákeřnou rakovinou popsala na Instagramu. „Ahoj. Jen hlásím, že mě včera propustili z nemocnice, kde mě před týdnem operovali. Starali se tam o mě jako o vlastní. Děkuju za skvělou péči všem sestřičkám, doktorům a sanitářům,“ napsala na sociální síť.

Čekání na výsledky

Slováčková čeká na výsledky histologie, na kterých teď nejvíc záleží. „Tak uvidíme, co řeknou výsledky a co bude jak dál. Teď jsem poctivě doma, odpočívám, cvičím ruku a mazlím kočky,“ dodala Anička.

Ta se snaží s nemocí válčit s úsměvem a nepřipustit si žádné chmury. Proto i tentokrát přidala vtipnou historku. „P.S.: A moje první narkóza byla slušnej trip – znovu se mi v hlavě přehrál jeden z mých nejšťastnějších dnů v životě – a pak ze mě byla Lady Gaga a měli jsme s kapelou Aura brutální show,“ uzavřela.

Související články

Další články