Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Anička Slováčková statečně bojuje s rakovinou: Po zásadní operaci nádoru už je doma

Anička Slováčková statečně bojuje s rakovinou: Po zásadní operaci nádoru už je doma
Zdroj: eXtra.cz, archiv Anny Slováčkové
+ Dalších 8 fotografií
bojovnice
S rakovinou se pere statečně. Anička Slováčková (24) má za sebou dvanáct cyklů chemoterapie a teď i zásadní operaci. Lékaři ji z prsu odstranili nádor. Dcera Dády Patrasové (63) a Felixe Slováčka (76) vzkázala, že už je z nemocnice doma a v rámci možností se má dobře. Co bude dál?

Po dvanácti cyklech chemoterapie podstoupila Anna Slováčková operaci, při které jí lékaři z prsu odstranili nádor. V nemocnici prý měla perfektní servis!

Herečka další krok v boji se zákeřnou rakovinou popsala na Instagramu. "Ahoj. Jen hlásím, že mě včera propustili z nemocnice, kde mě před týdnem operovali. Starali se tam o mě jako o vlastní. Děkuju za skvělou péči všem sestřičkám, doktorům a sanitářům," napsala na sociální síť.

Čekání na výsledky

Slováčková čeká na výsledky histologie, na kterých teď nejvíc záleží. "Tak uvidíme, co řeknou výsledky a co bude jak dál. Teď jsem poctivě doma, odpočívám, cvičím ruku a mazlím kočky," dodala Anička.

Ta se snaží s nemocí válčit s úsměvem a nepřipustit si žádné chmury. Proto i tentokrát přidala vtipnou historku. "P.S.: A moje první narkóza byla slušnej trip - znovu se mi v hlavě přehrál jeden z mých nejšťastnějších dnů v životě - a pak ze mě byla Lady Gaga a měli jsme s kapelou Aura brutální show," uzavřela.

Související články

Další články