Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Anička Slováčková šla do plavek: Zpěvačka ukázala realitu bez příkras. Kašlete na diety, radí

Anička Slováčková.
Zdroj: se souhlasem A. Slováčkové
+ Další 3 fotografie
plavková sezona

Teploty pomalu šplhají nahoru a mnozí již vyrazili k vodě. Sociální sítě se tak pomalu, ale jistě zaplňují fotkami krásných žen a vyrýsovaných mužů v plavkách. A ani zpěvačka Anička Slováčková (26) nezůstala pozadu. Ačkoliv sama napsala, že se umí nastavit tak, aby vypadala jako modelka, dává radši přednost přirozenosti.

"Holky, už to přichází. Doba póziček a zatáhnutých bříšek na sockách. Jak můžete i vy vidět, já ten svůj zadek, špíčky a stehýnka umím taky nahodit tak, že vypadám skoro jako nějaká modelka. Ale koho by to bavilo držet celou dovolenou?" začala svůj příspěvek na Instagramu zpěvačka Anička Slováčková, která se rozhodla ukázat dívkám i každodenní realitu bez příkras.

Na svém profilu sdílela fotky, na kterých nemá snad ani gram tuku, a naopak i snímky, kde si hlavu s nějakým pózováním rozhodně nelámala.

Zpěvačka dala jasně najevo, že si ze své postavy a z toho, jak vypadá v plavkách, hlavu neláme. "Koho by bavilo jet na dovolenou a řešit tam, jak má sedět, ležet a vypadat jen proto, aby vypadal dobře, ale nebyl sám sebou? Já se dostala k moři po asi 4 letech a jediná věc, která mě zajímala, bylo, jestli když přijdu na oběd půl hodiny po startu, tak tam na mě nezbudou pita chleby a dortíky," zažertovala.

Selský rozum a úsměv na tváři

Dle jejích slov by si lidé měli dovolenou užít a nehlídat si pořád váhu. "Summerbody a diety ať si strčí všichni už fakt do zadku. Ten věčnej body shaming, kterej v nás je hluboko zakořeněnej, nezmizí jen tak. Vždyť je tak krásný to, jak jsme každej jinej. Pojďme se už hromadně vykašlat na všechny drastický diety a začít si spíš ordinovat zdravej selskej rozum do hlavy. Pohyb. Přírodu. A úsměvy na tváři, protože to je naše nejsilnější zbraň krásy," vyzvala Anička své sledující. A pozitivní reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.

"Přesně tak, Aničko. Každý rok jsem se trápila a bála se nosit šaty atd a přitom je tolik miluju. Je potřeba mít se rád a pak jde vše snáz. Je to o hlavě," napsala jí pod status jedna z jejích fanynek. "Přesně, a navíc ty naše špeky stály tolik peněz," dodává druhá.

Dcera slavných rodičů

Anička vyrůstala jako dcera populárních rodičů Dády Patrasové a Felixe Slováčka pod velkým tlakem médií a okolí. Drsný svět šoubyznysu poznala už v raném věku. Získala pocit, že jen když bude dokonalá, může se ucházet o místo v hudebním průmyslu či ve světě televize a divadla.

Pocity méněcennosti se začaly dostavovat už na základní škole. Nepřidalo na tom, že si o sobě mohla přečíst, že je "obtloustlou holčičkou slavné Dády a Felixe". Na řadu přišlo i srovnávání s její krásnou matkou. "Bylo mi to líto," poznamenala k tomu v pořadu 13. komnata Anička.

Rodiče jí našli psycholožku, která jí pomáhala zvládat dětské deprese. Nebylo to však vůbec snadné. Deprese a úzkosti se jí držely, i když studovala na konzervatoři. Nezmizely, naopak se prohlubovaly a možná proto tak Anička bojuje proti body shamingu a snaží se jít mladým slečnám dobrým příkladem. Protože dokonalá postava není všechno.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy