Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nadšená Anička Slováčková: Na výletě se zakoukala do mečícího štěstí

Nadšená Anička Slováčková: Na výletě se zakoukala do mečícího štěstí
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Láska
Ačkoli si Anna Slováčková (25) prochází nelehkým obdobím, kdy bojuje se zákeřnou nemocí, ani tak neztrácí úsměv na tváři. Na sociálních sítích pravidelně ukazuje úsměv od ucha k uchu. Nyní se pochlubila snímkem, na kterém představila svoji lásku. Podle jejích slov to byla láska na první pohled. Do koho se Slováčková zamilovala?

Když se Anička Slováčková poprvé ukázala bez vlasů, všichni zůstali vyděšení. Jenže Anička je velká bojovnice a ani to, že nemá vlasy, jí nezkazí optimistický pohled na svět. Kudy chodí, tam rozdává úsměvy. I fanoušky na sociální síti často zásobuje fotkami s úsměvem, které každého zahřejí u srdce.

Nyní se Anička pochlubila novou láskou. "Láska na první pohled," komentovala nejnovější příspěvek. Ovšem prázdné místo v jejím srdéčku nezaplnil muž, ale koza. Anička se doslova zbláznila do maličkého kůzlátka, které je naprosto rozkošné. Slováčková vypadá velmi šťastná, jak moc, to se můžete přesvědčit ve fotogalerii.

Zvířátka, se kterými se Anička nechala zvěčnit, však nejsou její. "Potkala jsem je cestou na výletě," řekla Slováčková pro eXtra.cz. A jestli je v životě Aničky nějaká mužská láska, dál zůstává tajemství. Se svým soukromím se totiž Anička nechce svěřovat.

Boj s rakovinou

Česká zpěvačka, muzikálová herečka a moderátorka Anna Julie Slováčková (25) koncem srpna oslavila 25. narozeniny. Se sympatickou slečnou se ale osud moc nemazlil. Dcera Felixe Slováčka (77) a Dády Patrasové (64) již delší dobu zápasí se zákeřnou rakovinou. I když to pro ni není úplně jednoduché, snaží se to zvládat s noblesou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy