Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Anička Slováčková se až moc vžila do role psa: Chodila po čtyřech a skákala po hezounovi Němcovi

+ Dalších 8 fotografií

Diváci televize Prima se mohou těšit na nový pořad Šampioni, zábavnou show ze světa zvířat, ve které nebude nouze o zábavu ani napětí. Jednou ze soutěžících bude i zpěvačka a herečka  Anna Julie Slováčková, která předvede podívanou, jakou jste ještě rozhodně neviděli. Vtipnou ochutnávku poskytla redakci eXtra.cz televize Prima.

Neskutečná podívaná

V první epizodě show Šampioni se mohou diváci TV Prima těšit na opravdu velké věci. Speciálním hostem pořadu bude zpěvačka a herečka Anna Slováčková. Ta bude muset v Šampionech předvést to, co dosud nikdy nezkoušela. Na place se promění v pejska a bude běhat po čtyřech! Jejím zvířecím protivníkem bude border kolie Foxie, která je mistryní Evropy v psích tricích a také hvězdou v dog-dancingu.

Foxie předvede ve studiu obrovskou škálu triků a úkolem Aničky Slováčkové bude si jich co nejvíce zapamatovat a samozřejmě je i napodobit. Herečka se tak dostane do nejedné kuriozní situace. „Já bych chtěla říct, že už si nepamatuju vůbec nic a hlavně bych byla velmi znevýhodněná, kdybych to dělala sama,“ řekla pro Primu Slováčková, která na svém Instagramu zveřejnila fotografii z natáčení po boku pořádně tučňoučkého pašíka Huberta.

Známou zpěvačku v této náročné disciplíně nenechal samotnou herec Marek Němec ani jeho kolegyně Patricie Pagáčová a to, co se odehraje před očima diváků u televizních obrazovek, lze slovy popsat jen stěží. V novém pořadu Šampioni není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a pomoci dobré věci.

Zábava i cenné rady odborníků

Všichni soutěžící z řad českých celebrit budou získávat i ztrácet během jednotlivých sekvencí pořadu body. Vítězem se stane ten s nejvyšším počtem bodů a svou výhru, která bude ve formě hodnotných darů, věnuje zvířecímu hrdinovi, který pomohl člověku, případně zvířecí charitativní organizaci.

V každém díle pořadu se navíc divák dozví celou řadu rad a tipů od odborníků na slovo vzatých. Rady se budou vztahovat ke zvířatům, která v daném díle vystoupí. Diváci se například dozvědí informace o oblečení pro psy, jak zabavit křečka a mnohé další.

Šampioni startují v televizi Prima už v sobotu ve 20:15.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy