Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Anička Slováčková přivítala jaro v plavkách. V Alpách odhalila své ženské křivky

Anička Slováčková ho podpoří na narozeninovém koncertu na počest 80. narozenin.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 7 fotografií
vítání jara

Hvězda českých muzikálů, zpěvačka Anna Julie Slováčková, si užívá čerstvého vzduchu v italských Alpách. Dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka přivítala jaro a na hotelovém balkóně ukázala své ženské křivky. 

Vítání jara

Podobně jako nedávno Vendula Pizingerová i muzikálová zpěvačka Anna Julie Slováčková se rozhodla přivítat jaro ve velkém stylu. Na svém Instagramu zveřejnila fotografie z dovolené v Alpách, na kterých se fanouškům ukázala v plavkách.

Talentovaná dcera herečky Dády Patrasové a saxofonisty Felixe Slováčka si právě užívá dovolenou v Itálii. Učinila prý zásadní rozhodnutí, že se bude otužovat a možná proto se nechala se vyfotit na hotelovém balkóně jen spoře oděná. Otužování se podle svých slov věnovala už v minulosti.

Otužování nesnáší

"Od té doby jsem tomu střídavě propadla a střídavě to nesnášela. Teď jsem se k tomu po nějakém měsíci na horách znova vrátila a jako na potvoru se mi vrátila i chřipka, kterou jsem pár týdnů zpět asi podcenila, nebo nevím," napsala Anička ke snímkům a dodala, že otužování je dobrou prevencí proti psychickým problémům.

Vyrovnaná musí Slováčková zůstat i kvůli věčným vztahovým problémům svých slavných rodičů, čímž prý dost trpí. "Nebaví mě číst pomluvy a věci, co jsem nikdy neřekla, jen mě to rozčílí a budu v sobě mít negativní vlny, které mě nikam neposunou," uvedla před časem v rozhovoru pro Novinky.cz.

Související články

Další články