Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Anička Slováčková přijde o balík z Ordinace: Oproti Čenskému se nehroutí, má za ušima

Anna Slováčková v seriálu Ordinace v růžové zahradě.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 14 fotografií
KONEC
Spousta herců z dosud nekonečného seriálu Ordinace v růžové zahradě je zdrcena z toho, že v době největší epidemie za našich životů přichází o jediný příjem, který dnes mohou mít. Nemocí těžce zkoušená Anička Slováčková (25) se ale po bok lamentujících kolegů Jana Čenského (59) nebo Ivany Jirešové (43) nezařadila.

Anna Slováčková se odmítá hroutit

Ve svém věku by mohla být Anička asi ještě rozhazovačná a nezodpovědná a nikdo by se jí nemohl divit. Jenže takovou náturu nemá, a tak i když po zákazu hraní koncertů přijde i o lukrativní práci v Ordinaci, kde tři roky hraje zdravotní sestřičku Radku, nekolabuje hrůzou z toho, jestli bude mít v březnu ještě na jídlo. A to přesto, že za hraní v nováckém projektu mohla mít slušných pár desítek tisíc měsíčně (možná dokonce i přes sto tisíc).

„Konec Ordinace v růžové zahradě je pro mě překvapení, obzvlášť v téhle době, kdy se nic moc jiného nedá dělat. Je to nepříjemné, tak se snažím brát to pozitivně a nehroutit se z toho. Nijak naštvaně to nevnímám, k Ordinaci mám pozitivní vztah,“ řekla eXtra.cz Anna Slováčková (25).

„Nikdo ze štábu se z toho určitě neraduje, je to smutná věc. Všichni jsou z toho špatní. Ale musíme doufat, že přijde něco nového, čeho se budeme moci zúčastnit,“ věří.

Bez peněz neodejde

Na rozdíl od mnoha jiných, často i mnohem zralejších kolegů a kolegyň, kteří byli zvyklí na statisícové příjmy a nyní jsou v šoku, že o ně přijdou, ale nezůstane úplně bez koruny.

„Jsem velký šetřílek. Každý honorář si propočítávám a dávám si stranou na živobytí, na spoření, na horší časy i třeba na hudbu a novou desku,“ prozradila eXtra.cz.

Covid opatření nechápe

Protože už dlouho bojuje s rakovinou a má proto sníženou imunitu, z koronaviru by měla mít pochopitelně velkou obavu. Větší má ale z něčeho jiného.

„Asi bychom se už mohli naučit s koronavirem žít a nedělat každé dva týdny pořád jiná opatření. Někdy to působí tak, jako by se někdo z politiků vzbudil a řekl si, že ten den zavře divadla. Z toho nikdo není nadšený. Hlavní je vyřešit, aby se stále něco nezavíralo a neotvíralo,“ uvažuje nahlas.

A mediálním informacím o koronaviru se raději už také vyhýbá.

Těch zpráv už mám plné zuby. A víc než koronaviru se bojím toho, co to udělá s psychikou lidí. Kultura by lidem po psychické stránce hodně pomohla, tak i když to není životně důležité, mělo by se o tom uvažovat, jestli to neotevřít co nejdřív,“ dodala sympaťanda Anna Slováčková.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy