Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Anička Slováčková a její tělo po rakovině: Má celulitidu a tři brady, ale zachránilo mě

Zdroj: archiv Anna Slováčková
+ Další 2 fotografie
foto uvnitř
Anička Slováčková (25) je bez debat obrovskou bojovnicí, která dokázala porazit rakovinu a ještě při boji s nemocí rozdávat pozitivní energii. Když se uzdravila, do tváře se jí vrátila zdravá červená barva a svěřila, že se naučila sebelásce. Se svým tělem už nesvádí boje, naopak je pyšná, že jí zachránilo život.

Zpěvačka a herečka Anna Slováčková si už ve svém mladém věku prošla mnoha zátěžovými zkouškami, nepochybně tou největší byla rakovina. Anička ji dokázala porazit a při boji s ní rozdávala svým fanouškům pozitivní energii. Naučila se i sebelásce.

Slováčková zřejmě nikdy neměla míry modelky, ale byla žena s krásnými tvary, to k ní sedělo a to jí slušelo. Ona sama se ale občas dobře necítila.** „Já a moje tělo spolu svádíme nekonečně dlouhé souboje. Od nenávisti k sobě samé, po první lekce zdravé sebelásky, kterou jsem si začala ordinovat ale až rok zpět,“** napsala ve svém příspěvku na Instagramu.

Nějakou dobu trvalo, než sebe samu přijala takovou, jaká je. „Takhle teď vypadám. Tohle jsem já. Tohle je tělo, které je o několik kg těžší, než před celou nemocí. Tohle je tělo, které má celulitidu, špeky na břiše a 3 brady. Já vím, že nevypadá dokonale. Nejsem modelka z katalogu. Ale víte co? Tohle tělo mi zachránilo život,“ napsala hrdě.

Cvičení Aničky Slováčkové

Přesto, že se teď přijímá takovou, jaká je, chce pro sebe Anička začít něco dělat a více sportovat. Jak sama řekla, sport miluje odmalička a jejím cílem navíc není hubnutí, ale radost z pohybu. „Ve zdravém těle, zdravý duch,“ dodala odhodlaná zpěvačka a herečka.

Související články

Další články