Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Anička Slováčková a její tělo po rakovině: Má celulitidu a tři brady, ale zachránilo mě

Anička Slováčková a její tělo po rakovině: Má celulitidu a tři brady, ale zachránilo mě
Zdroj: archiv Anna Slováčková
+ Další 2 fotografie
foto uvnitř
Anička Slováčková (25) je bez debat obrovskou bojovnicí, která dokázala porazit rakovinu a ještě při boji s nemocí rozdávat pozitivní energii. Když se uzdravila, do tváře se jí vrátila zdravá červená barva a svěřila, že se naučila sebelásce. Se svým tělem už nesvádí boje, naopak je pyšná, že jí zachránilo život.

Zpěvačka a herečka Anna Slováčková si už ve svém mladém věku prošla mnoha zátěžovými zkouškami, nepochybně tou největší byla rakovina. Anička ji dokázala porazit a při boji s ní rozdávala svým fanouškům pozitivní energii. Naučila se i sebelásce.

Slováčková zřejmě nikdy neměla míry modelky, ale byla žena s krásnými tvary, to k ní sedělo a to jí slušelo. Ona sama se ale občas dobře necítila. „Já a moje tělo spolu svádíme nekonečně dlouhé souboje. Od nenávisti k sobě samé, po první lekce zdravé sebelásky, kterou jsem si začala ordinovat ale až rok zpět,“ napsala ve svém příspěvku na Instagramu.

Nějakou dobu trvalo, než sebe samu přijala takovou, jaká je. „Takhle teď vypadám. Tohle jsem já. Tohle je tělo, které je o několik kg těžší, než před celou nemocí. Tohle je tělo, které má celulitidu, špeky na břiše a 3 brady. Já vím, že nevypadá dokonale. Nejsem modelka z katalogu. Ale víte co? Tohle tělo mi zachránilo život,“ napsala hrdě.

Cvičení Aničky Slováčkové

Přesto, že se teď přijímá takovou, jaká je, chce pro sebe Anička začít něco dělat a více sportovat. Jak sama řekla, sport miluje odmalička a jejím cílem navíc není hubnutí, ale radost z pohybu. "Ve zdravém těle, zdravý duch," dodala odhodlaná zpěvačka a herečka.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy