Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Anička Slováčková otevřeně: O opilých lidech, sexuálním obtěžování a partnerovi

Anička Slováčková měla zajímavý decentní model.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 5 fotografií
Rozhovor

Anna Slováčková (26) si toho prožila a stále prožívá dost. Od rakoviny přes neustálé mediální aféry svých rodičů Dády Patrasové (66) a Felixe Slováčka (79) až po sexuální obtěžování. I přesto se však snaží na svět dívat optimisticky. V exkluzivním rozhovoru pro Blesk se rozpovídala o svém životě i o svých démonech.

Anna Slováčková se snaží si své soukromí do jisté míry střežit. Přesto se však v exkluzivním rozhovoru pro Blesk otevřela a nebála se mluvit i o kontroverznějších tématech.

Slováčková momentálně září v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde hraje zdravotní sestřičku Radku, která byla znásilněna kolegou z práce. A sama Anička přiznala, že sexuální obtěžování v jisté míře zažila na vlastní kůži. „Šla jsem po ulici, nachomýtl se ke mně deviant, začal mi ukazovat přirození a lepil se na mě. Vzala jsem nohy na ramena a utekla. Je to už dávno, ale vybavuju si ten strašný strach. Vůbec nevím, co bych dělala, kdyby na mě ten člověk sáhnul,“ prozradila.

Sama se kvůli této zkušenosti snaží vyhýbat nočním vycházkám, když je o samotě. „Když mám jít domů sama v noci, jsem podělaná až za ušima. Nejvíc peněz jsem podle mě v životě utratila za taxi, protože i když je to krátká vzdálenost, raději se nechám odvézt, než abych poslouchala oplzlé kecy podivných týpků anebo byla vyděšená, kde mě kdo přepadne. Co já bych proti tomu chlapovi zmohla? Nic, asi jako téměř každá ženská,“ upřesnila Slováčková, která dodala, že u sebe pro všechny případy nosí pepřák i oslnivou svítilnu.

Problémy Patrasové s alkoholem

Slováčková má také velmi svérázný postoj k obtěžování na pracovišti. Na dotaz, zda jí někdy někdo nabídl práci za pohlavní styk odpověděla, že ne. „A kdyby ano, tak toho člověka pošlu do p*dele. Jsem herečka a zpěvačka, dělám tu profesi, myslím si, dobře, takže si nepotřebuju zajišťovat práci tím, že se s někým vychrápu,“ upřesnila.

Stejně jako k tomuto problému se vyjádřila i k alkoholismu. Maminka Aničky Slováčkové má již mnoho let problémy s alkoholem a v květnu tohoto roku navíc bourala, jak tehdy informovaly Novinky. Dagmar Patrasová odmítla dechovou zkoušku a následně byla i natočena, jak se motá kolem svého baráku a v jednu chvíli dokonce upadla na zem. O problému své maminky s alkoholem však Anička nechce veřejně mluvit. „O tom se prosím nebudeme vůbec bavit. Je to naše rodinná věc a není nutné, aby do toho viděla celá republika, když to ničemu nepomůže,“ uvedla.

Alkohol mám znechucený, říká

Zřejmě kvůli problémům maminky s alkoholem má i Anička Slováčková k pití zaujatý postoj. „Alkohol mám znechucený do jisté míry. Nejsem abstinent, ale nenávidím opilé lidi a zároveň i situaci, kdy jsem já opilá. Takže když už se opiju, je to velké špatné. Dvě hodiny brečím a jdu spát. Snažím se tedy pít s rozumem a s partou lidí, které dobře znám,“ prozradila herečka.

Kromě dramat se svými rodiči si však prošla i vlastními problémy. Ať už se jednalo o rakovinu, kterou se Slováčkové podařilo překonat, až po psychické problémy, kdy sama sebe nenáviděla. Od té doby se snaží na sobě každý den pracovat a už několik let také chodí na terapie. „Není jednoduché ze dne na den přepnout a říct si: Ok, už bude vše v poho. Je to běh na celý život. Jsou dny, kdy si třeba řeknu, že jsem nejkrásnější holka na světě, a pak dny, kdy si říkám, že nemůžu jít ani mezi lidi, protože nemám co na sebe, jsem nateklá a nafouklá a mám olezlý celý obličej,“ vysvětlila Anička.

Má přítele?

V rozhovoru Anička promluvila také o svém současném osobním životě a zda se vedle ní nachází nějaký muž.Už zase nejsem zadaná. Byla jsem minulý rok, ale příliš jsem to nepublikovala, možná právě proto, že jsem tušila, jak rychle to skončí. A poté, co mi vyprávěla kamarádka, jaká individua se objevují třeba na seznamce Tinder, tak mám obavu, že asi zadaná ani nebudu,“ prozradila se smíchem.

Naděje ale umírá poslední a Anička přesto jednou doufá v rodinu. „Hlavně bych chtěla mít normální rodinu, v níž budou všichni šťastní a zdraví,“ zakončila.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy