Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Anička Slováčková o rakovině: Mám před sebou další chemoterapie a zásadní operaci

Anička Slováčková o rakovině: Mám před sebou další chemoterapie a zásadní operaci
Zdroj: archiv
+ Dalších 16 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Zdrcující zprávu si vyslechla krásná a talentovaná Anna Slováčková (24) od lékařů. Před několika týdny jí diagnostikovali zhoubný nádor v oblasti prsou. Naštěstí v počátečním stadiu. Teď má Anička za sebou první chemoterapii, po které přišla o vlasy. Redakci eXtra.cz poskytla druhý rozhovor o tom, jak se zákeřnou diagnózou bojuje a co se u ní v životě změnilo.

Kdo zná pohlednou Annu Slováčkovou, moc dobře ví, že je to mladá žena, která se jen tak nevzdává. Na kolena ji nedostal ani verdikt lékařů, když jí oznámili, že její tělo napadla zákeřná rakovina. Aktuálně má za sebou několik chemoterapií, po kterých přišla o vlasy. A jak to vypadá, vše je v její léčbě se zákeřnou rakovinou na dobré cestě.

"Všechno je dobré... Mám za sebou tři chemoterapie a vše zvládám. Zatím léčbu zvládám fyzicky i psychicky," upřesnila krásná Anička Slováčková, kterou velmi nadchlo, že dostala od nejbližších a fanoušků v době, kdy se informace o jejím zdravotním stavu rozlétla Českem, obrovskou podporu do boje s nemocí.

"Od ledna mě čeká druhá fáze chemoterapií, což je dvanáct týdnů každý týden jedna. A následně půjdu na operační zákrok. Vypadá to dobře, protože to lékaři podchytili včasně. I rodina je klidnější, myslím mamku, tátu a bráchu. Drží mi palce a to mně hrozně pomáhá," svěřila se redaktorovi eXtra.cz sympatická umělkyně, která nepřestala pracovat. Naopak... "Aktuálně natáčíme videoklip. Písnička se jmenuje Popsaná a vydat bychom ji měli kolem dvacátého prosince. jde o láskyplnou skladbu a věřím, že se lidem bude líbit," dodala statečná Anna.

Držme Aničce palce, ať se jí po zdravotní stránce daří jen skvěle...

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy