Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Anička Slováčková natočila song o plešaté hlavě. Jsme taky lidi, zpívá v něm

Anička je statečná.
Zdroj: youtube.com
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
dojemné
Anička Slováčková už přes půl roku statečně bojuje s rakovinou. Měsíc po poslední chemoterapii se pochlubila tím, jak rychle jí rostou vlasy, o které následkem léčby přišla. Ještě když byla zcela bez vlasů, natočila s muzikantem Pokáčem videoklip ke společné písničce I když jsme plešatý. Pro Aničku tento song znamená hodně, zpívá v něm o svých pocitech z plešaté hlavy, a navíc výtěžek z tohoto songu jde na pomoc nemocným dětem.

Anička Slováčková své fanoušky vždy něčím překvapí. I když je nemocná, nepřestává pracovat a právě to ji nejvíce drží nad vodou. Když dcera Dády Patrasové (64) a Felixe Slováčka (76) ukázala, jak jí rostou vlasy, strhla se vlna podpory od fanoušků i známých osobností.

Představila novou píseň

Hned poté své fanoušky opět potěšila. Tentokrát představila novou písničku I když jsme plešatý, kterou nazpívala s písničkářem Janem Pokorným alias Pokáčem. Ten také zrovna neoplývá kšticí, a tak se ve vtipné, ale zároveň dojemné písni spolu vyznávali z pocitů, které je bez vlasů provází.

"Písnička I když jsme plešatý je pro mě tak čistá, dojemná věc, že byla naprostá radost ji zpívat," napsala Anička k příspěvku, kde děkuje nejen Pokáčovi, ale i ostatním, kteří se na videoklipu podíleli.

Dobročinný podtext

Kromě šíření osvěty, pravdivého textu a čistého zpěvu má píseň sloužit pro dobrou věc. "Veškeré finance z písničky jdou na pomoc dětem s onkologickým onemocněním, přímo nadaci Můj nový život," dodala Anička, kterou moc potěší sdílení klipu a reakce na písničku. Fanoušky, jak se zdá, písnička velmi zaujala. Za dva dny videoklip na YouTube vidělo už téměř 260 tisíc lidí.

"Aničku obdivuju, tak hrozně moc pozitivní člověk se nevidí! Pokáč je prostě frája! Jste skvělý kombo," napsala pod klip uživatelka Klára a spousta dalších s ní souhlasí. Píseň chytne hodně lidí za srdce a Anička Slováčková opět potvrdila, že svou práci miluje a dělá ji s láskou i ve chvílích, kdy jí není příliš do zpěvu.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy